CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Western Digital prináša jedinečné a bezproblémové riešenie pre denné zálohovanie dát z iPhonu

Tlačové správy
0

Nový SanDisk iXpand Base ukladá fotografie a videá a súčasne iPhone dobíja

Spoločnosť Western Digital Corp. (NASDAQ: WDC), firma s vedúcim postavením na trhu dátových úložísk, dnes rozšírila oceňovanú produktovú radu úložísk určenú pre používateľov smartfónov iPhone o externý disk SanDisk iXpand Base.  Nový produkt v ponuke značky SanDisk je určený pre používateľov, ktorí hľadajú vhodný spôsob, ako zálohovať fotografie, videá a kontakty zo svojho iPhonu. Používanie iXpand Base nevyžaduje žiadne zmeny dennej rutiny, používateľ len pripojí svoj iPhone k iXpand Base a obsah telefónu bude pri súčasnom dobíjaní automaticky zálohovaný.

Podľa nedávneho výskumu viac než 85 percent respondentov uvádza, že svoj iPhone používajú ako primárne zariadenie na fotografovanie a vyhotovenie videí. Veľké množstvo digitálneho obsahu vytvoreného na iPhonu vyžaduje ďalšie možnosti, ako s týmito dátami pracovať. Western Digital sa rozhodol podporiť denné zálohovanie na externý disk a skombinoval dobíjanie telefónu so zálohovaním. Používatelia tak získajú bezproblémové a jednoduché riešenie na zálohovanie dát zo svojich iPhonov a iPadov.

„Používateľom telefónov iPhone nie je digitálny obsah ich telefónov ľahostajný a uvedomujú si, že je dôležité dáta z telefónu chrániť. Našou hlavnou prioritou je ponúkať vhodné riešenia, ako je iXpand Base, ktoré dopĺňajú denné aktivity tak, aby používatelia nemuseli svoje návyky meniť a zároveň si nemuseli robiť starosti, že by mohli o dáta prísť,“ hovorí Jim Welsh, viceprezident spoločnosti Western Digital pre klientske riešenia.

 Kapacita externého disku SanDisk iXpand Base je až 256 GB  a poskytuje používateľom dostatok kapacity pre automatické zálohovanie súborov v ich pôvodnej kvalite, bez nutnosti platiť ďalšie mesačné poplatky za služby vzdialených cloudových úložisk3 . Externý disk iXpand Base má kompaktné rozmery a je navrhnutý tak, aby sa jednoducho umiestnil na nočný stolík alebo pracovný stôl, jeho povrch je pogumovaný a má vyčlenený priestor pre praktické uloženie kábela typu Lightning. Dobíjačka s výkonom 15 W rýchlo dobíja iPhone a zariadenie súčasne zálohuje dáta prostredníctvom aplikácie iXpand Base app. Obnovenie zálohovaného obsahu na iPhone je taktiež ľahké a rýchle. Ak chcete obnoviť dáta na súčasný telefón alebo na telefón nový, jednoducho iPhone pripojte, otvorte aplikáciu iXpand Base app a kliknite na obnoviť dáta.

Cena a dostupnosť
Externý disk iXpand Base bude k dostupný prostredníctvom internetových obchodov Amazon, BestBuy.com, B&H Photo Video.com a v sieti ďalších predajcov a distribútorov. Bude dodávaný v kapacitách od 32 GB do 256 GB. Doporučená koncová cena je 199 EUR pre kapacitu 256 GB.

Produkty značky SanDisk sú dostupné u viac než 300 000 predajcov po celom svete.

Zobrazit Galériu

The Press Release&Magazine Factory

Všetky autorove články
Western Digital

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať