Samsung_06 Samsung_06 Samsung_06 Advertisement

Xbox: Nové stupne obtiažnosti, kostýmy a skúšobná verzia pre Dead Rising 4

Tlačové správy
0

Od vydania hry Dead Rising 4, ktorá vyšla 6. decembra 2016, poslali hráči k zemi viac ako sedem miliárd nemŕtvych, čo je viac ako populácia Zeme. A majú takisto na konte viac ako 3 milióny fotografií a selfie. 

Aby sme ponúkli súčasným hráčom vo Frankovom svete ešte viac zábavy, s radosťou prinášame bezplatne pre všetkých dva nové stupne obtiažnosti, balíček kostýmov Street Fighter a to všetko doplnené o opravy niekoľkých chýb, ktoré sme objavili po vydaní. A aby sme prilákali do sveta Dead Rising 4 nových hráčov, ponúkame im časovo obmedzenú skúšobnú verziu na 60 minút.

Chaos pokračuje s dvomi novými stupňami obtiažnosti
Pre všetkých, ktorým sa podarilo skrotiť hordy nemŕtvych na Xbox One a počítačoch s Windows 10 a obzerajú sa po ťažších výzvach, máme pripravené dva nové stupne obtiažnosti pre režim Story Mode. Zvyšujú obtiažnosť z ťažkej (hard) na ultra ťažkú (ultra-hard). Hraním hry na ktoromkoľvek z nových stupňov obtiažnosti získate nové achievementy.

Nové stupne obtiažnosti sú oddnes dostupné pre všetkých hráčov.

Frank West sa zoznamuje so Street Fighter
Oddnes si hráči na Xbox One a počítačoch s Windows 10 môžu stiahnuť päť kostýmov z jednej z najväčších bojových sérií Street Fighter (Cammy, Guile, M. Bison, T Hawk a Zangief).

Zahrajte si zadarmo vďaka skúšobnej verzii
A pre tých, ktorí zatiaľ nečelili hordám nemŕtvych v Dead Rising 4, máme prichystanú časovo obmedzenú skúšobnú verziu na 60 minút pre Xbox One. Skúšobná verzia umožní novým hráčom zbierať achievementy a preniesť uložené pozície do plnej verzie, keď sa ju rozhodnú zakúpiť po vypršaní skúšobnej doby. V skúšobnej verzii môžu hráči vyskúšať sólo mód Story Mode aj multiplayer.

Skúšobná verzia bude dostupná od zajtra, 31. januára.
 

SKPR Strategies

Všetky autorove články
XboxDead Rising 4

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať