CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Xbox: Zaobstarajte si bezdrôtové ovládače Xbox v nových odtieňoch

Tlačové správy
0

Rok 2016 bol pre hranie na Xboxe skvelý. Uviedli sme novú konzolu Xbox One S, bezkonkurenčné herné a 4K zariadenie s prehrávačom 4K UHD Blu-ray, podporou streamovaného video obsahu v rozlíšení 4K a vysokého dynamického rozsahu (HDR). Ďalej sme vydali viac ako 100 exkluzívnych konzolových titulov, Xbox Live sa stala najrýchlejšou a najspoľahlivejšou hernou sieťou a uviedli sme na trh doteraz najkomfortnejšie a najvýkonnejšie ovládače.

Prvým novým bezdrôtovým ovládačom je Xbox Wireless Controller – RED, ktorý prichádza v dvoch odtieňoch červenej s lesklými prvkami na spúšťach, predných tlačidlách, krížovom ovládači ako aj palcových pákových ovládačoch. Xbox Wireless Controller – RED bude v predaji u vybraných predajcov od 31. januára za odhadovanú maloobchodnú cenu 59,99 eura.

Druhým novým ovládačom je Xbox Wireless Controller – Green / Orange. Má podobné dizajnové vlastnosti ako Xbox Wireless Controller – RED, ale so zelenými a oranžovými prvkami. Tento ovládač je vybavený zeleným matným finišom a lesklými prvkami na spúšťach, predných tlačidlách, krížovom ovládači a oranžovými prvkami na palcových pákových ovládačoch. Xbox Wireless Controller – Green / Orange si môžete zakúpiť u vybraných predajcov od 31. januára za odhadovanú maloobchodnú cenu 69,99 eura.

Oba ovládače sú vybavené prednosťami nového bezdrôtového ovládača Xbox vrátane textúrovaných úchopov, zlepšeného dosahu a podpory technológie Bluetooth pre zariadenia so systémom Windows 10.

Ovládače sú kompatibilné s Xbox One, Xbox One S, s počítačmi s Windows 10 a tabletmi. Využiť takisto môžete aj možnosť premapovania tlačidiel pomocou aplikácie Xbox Accessories App, ktorú si môžete stiahnuť na Xbox Store alebo Windows Store.

Viac informácií o ovládačoch nájdete na stránkach Xbox.com alebo u vybraných predajcov.

SKPR

Všetky autorove články
Xbox ovladace 4K

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať