CANON_122023 CANON_122023 CANON_122023

Xbox One X je najrýchlejšie predávanou Xbox konzolou v predpredaji

Tlačové správy
0

Počas nedeľňajšej noci sme v Nemecku odhalili Xbox One X Project Scorpio Edition, špeciálnu verziu určenú pre našich najväčších fanúšikov. V tú istú noc sme spustili aj predpredaj na celom svete a odozvou sme boli ohromení.

Počas prvých piatich dní sa v predpredaji predalo viac konzol Xbox One X Project Scorpio Edition ako z ktorejkoľvek inej konzoly Xbox doteraz.

Uvedomujeme si, že v niektorých krajinách už nie je možné objednať Xbox One X Project Scorpio Edition a takisto sme si vedomí, že hráči netrpezlivo čakajú, kým si vyskúšajú najvýkonnejšiu konzolu na svete. Viac podrobností o ďalšej vlne štandardných edícií konzol Xbox One X dostupných v predpredaji zverejníme v najbližšej dobe.

Už sa nevieme dočkať 7. novembra. Vzrušenie sa stupňuje, počnúc vývojármi, ktorí prisľúbili vylepšiť viac ako 100 existujúcich aj prichádzajúcich hier pre Xbox One X, cez viac ako 300 000 fanúšikov, ktorým sa naskytla príležitosť pocítiť plný výkon Xbox One X, a končiac získaním ocenenia gamescom 2017 za najlepší hardvér.

SKPR Strategies, s.r.o.

Všetky autorove články
Xbox One X

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať