SAMSUNG_1023 Advertisement SAMSUNG_1023 Advertisement SAMSUNG_1023 Advertisement

Xiaomi predstavuje nový rad pokročilej nositeľnej techniky – Xiaomi Watch 2 Pro a Smart Band 8

Tlačové správy
0

Spoločnosť Xiaomi dnes predstavila svoj najnovší rad špičkových inteligentných zariadení vrátane hodiniek Xiaomi Watch 2 Pro a náramku Xiaomi Smart Band 8, ktoré boli vyvinuté s cieľom poskytnúť používateľom konektivitu spolu s vlajkovými smartfónmi radu Xiaomi 13T. Tieto inovatívne zariadenia nanovo definujú spôsob, akým používatelia využívajú technológie na podporu ich zdravia a wellness a športových výkonov, čím zvyšujú každodenný komfort a efektivitu.

Inteligentnejšie pri každom nosení: Xiaomi Watch 2 Pro

Hodinky Xiaomi Watch 2 Pro, poháňané operačným systémom Wear OS od spoločnosti Google, ponúkajú inteligentný, štýlový a efektívny zážitok. Kombinujú výkon bleskovej rýchlosti s dlhou výdržou batérie, vylepšeným displejom a dizajnom, ktorý spĺňa potreby v oblasti zdravia a fitness.

Jednou z výrazných funkcií hodiniek Xiaomi Watch 2 Pro je ich integrácia so súborom populárnych aplikácií od spoločnosti Google, vrátane peňaženky Google, máp Google a asistenta Google, medzi ktorými nájdete aj komplexnú škálu funkcií na sledovanie zdravia a kondície¹. Táto spolupráca zlepšuje konektivitu, personalizáciu a produktivitu a ponúka používateľom novú úroveň pohodlia.

Hodinky Xiaomi Watch 2 Pro sú vybavené platformou pre nositeľné zariadenia novej generácie Snapdragon® W5 + Gen 1, ktorá zabezpečuje ich rýchly a energeticky efektívny chod. Používatelia môžu využívať pripojenie hodiniek LTE², ktoré im umožňuje zostať v spojení so smartfónom bez toho, aby ho museli všade nosiť so sebou. 

Fitness nadšenci ocenia presnosť, ktorú poskytuje dvojpásmový GNSS zabezpečujúci presné sledovanie fitness a tréningu. Vďaka viac ako 150 športovým režimom poskytujú hodinky Xiaomi Watch 2 Pro komplexnú analýzu tréningu a štatistiky výkonu. Okrem toho dávajú cenné informácie o kvalite spánku, čím pomáhajú používateľom pochopiť ich spánkový režim a prijímať informované rozhodnutia na zlepšenie ich pohody.

Hodinky Xiaomi Watch 2 Pro sa môžu pochváliť štýlovým dizajnom s odolným puzdrom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré je k dispozícii s luxusným koženým alebo robustným fluórovým remienkom. Jeho 1,43" AMOLED displej s vysokým rozlíšením je vybavený otočnou korunkou a tlačidlom skratiek, ktoré používateľom umožňuje navigáciu vlastnými funkciami a výber z viac ako 20 predinštalovaných ciferníkov. Na väčšiu personalizáciu je k dispozícii celý rad odnímateľných remienkov v módnych farbách.

Šport sa snúbi so štýlom: Xiaomi Smart Band 8

Xiaomi Smart Band 8 je najnovší prírastok do radu fitness náramkov Xiaomi. Zariadenie ponúka viac ako 150 športových režimov, vďaka čomu si používatelia môžu vybrať zo širokej ponuky fitness aktivít.

Okrem toho ponúka monitorovanie v reálnom čase a štatistiky kondície, čím používateľom zabezpečuje presné údaje o tréningu. Pre nadšencov behu je možné režim "Pebble Mode" pripevniť na pracku topánky, čím sa získajú podrobné údaje o behu a vyhodnotí sa správne držanie tela pri behu na zlepšenie výkonu.

Zariadenie Xiaomi Smart Band 8, ktoré zahŕňa pokročilé sledovanie zdravia a wellness, je vybavené celodenným monitorovaním SpO2 a srdcového tepu, monitorovaním spánku, monitorovaním krvného tlaku a dokonca aj zaznamenávaním a predpovedaním ženského menštruačného cyklu¹. Tento holistický prístup k monitorovaniu zdravia umožňuje používateľom prevziať kontrolu nad svojou životosprávou.

Xiaomi Smart Band 8 je poháňaný najnovšou čipovou súpravou Apollo 4 Blue Lite a poskytuje mimoriadne plynulý používateľský zážitok. Jeho vylepšená 190 mAh batéria poskytuje až 16 dní bežného používania na jedno nabitie. Okrem toho nová funkcia rýchleho nabíjania skracuje čas nabíjania len na jednu hodinu,³ vďaka čomu používatelia strávia viac času užívaním si svojho zariadenia a menej času čakaním.

Vďaka odolnosti voči vode 5 ATM⁴ je Xiaomi Smart Band 8 vhodný do rôznych prostredí a na rôzne aktivity. Jeho vylepšený vzhľad zahŕňa 1,62" krištáľovo čistý AMOLED displej s vysokým rozlíšením, sklenený kryt CORNING GG3 a rám s kovovou textúrou NCVM. Používatelia si môžu vybrať medzi zlatou alebo grafitovo čiernou farebnou variantou.

Xiaomi Smart Band 8 sa dodáva s viac ako 200 prednastavenými ciferníkmi vrátane možností s tematikou hier, čo používateľom umožňuje prispôsobiť si zariadenie podľa svojej nálady a štýlu. Nový dizajn remienka s rýchlym uvoľnením ponúka rôzne materiály a vzory, vrátane koženého opletenia, károvaného, dvojitého omotania a možnosti retiazky z nehrdzavejúcej ocele.⁵ Táto všestrannosť zaručuje, že sa zariadenie prispôsobí rôznym príležitostiam, dokonca sa premení na diskrétny prívesok na spoločenské stretnutia.

Ceny a dostupnosť

Náramok Xiaomi Smart Band 8 sa bude na Slovensku predávať prostredníctvom oficiálnych kanálov spoločnosti Xiaomi od 26.09.2023.

Xiaomi Smart Band 8: maloobchodná cena začína od 45,90 EUR

Hodinky Xiaomi Watch 2 Pro sa budú dodávať v 2 verziách: verzia e-SIM: maloobchodná cena začína od 265,90 EUR
bluetooth verzia: maloobchodná cena začína od 235,90 EUR

O dostupnosti Xiaomi Watch 2 Pro budeme informovať.

¹ Tento výrobok a jeho funkcie nie sú určené ako zdravotnícka pomôcka a nie sú určené na predpovedanie, diagnostiku, prevenciu alebo liečenie akýchkoľvek chorôb.

² Samostatné pripojenie LTE je k dispozícii len pre verzie LTE. Samostatné hlasové hovory vo verzii LTE vyžadujú počiatočné spárovanie s oprávneným zariadením smartfónu so systémom Android 8.0 a vyšším a samostatný oprávnený bezdrôtový plán.

³ Všetky údaje o testovaní výdrže batérie pochádzajú z laboratória Xiaomi. Výdrž batérie počas skutočného používania závisí od rôznych faktorov, ako je nastavenie, prevádzka, návyky používania a prostredie, a môže sa líšiť od laboratórnych výsledkov.

⁴ Hodnotenie odolnosti voči vode 5ATM na základe normy ISO 22810:2010.

⁵ Dostupnosť sa líši podľa trhu.

O spoločnosti Xiaomi Corporation

Spoločnosť Xiaomi Corporation bola založená v apríli 2010 a 9. júla 2018 bola kótovaná na hlavnej burze Hongkongskej burzy cenných papierov (1810.HK). Xiaomi je spoločnosť zaoberajúca sa spotrebnou elektronikou a inteligentnou výrobou, ktorej jadrom sú smartfóny a inteligentný hardvér prepojený platformou internetu vecí.

Prijímajúc svoju víziu „Spriateliť sa s používateľmi a byť najpohodovejšou spoločnosťou v srdciach používateľov“, spoločnosť Xiaomi sa neustále usiluje o inovácie, vysokokvalitný používateľský zážitok a prevádzkovú efektívnosť. Spoločnosť neúnavne vytvára výnimočné produkty s poctivými cenami, aby umožnila všetkým na svete užívať si lepší život prostredníctvom inovatívnych technológií.

Xiaomi je jednou z popredných svetových spoločností v oblasti smartfónov. V júni 2023 dosiahol počet užívateľov používateľov používajúcich MIUI celosvetovo približne 606 miliónov. Spoločnosť tiež vytvorila poprednú svetovú spotrebiteľskú platformu AIoT (AI+IoT), k 30. júnu 2023 dosiahla 654,5 milióna inteligentných zariadení pripojených k jej platforme (okrem smartfónov, notebookov a tabletov). Produkty Xiaomi sú prítomné vo viac ako 100 krajinách a regiónoch na celom svete. V auguste 2023 bola spoločnosť Xiaomi piaty rok po sebe zaradená do zoznamu Fortune Global 500, kde sa umiestnila na 360. mieste.

Spoločnosť Xiaomi je súčasťou indexov Hang Seng, Hang Seng China Enterprises Index, Hang Seng TECH Index a Hang Seng China 50 Index.

Zobrazit Galériu

Xiaomi

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať