SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement

Youtuberskú kartu môžu mať už aj deti od 6 rokov

Tlačové správy
0

Youtuberi hýbu detským svetom. Aj preto sa Tatra banka rozhodla znížiť vekovú hranicu pre získanie Karty, ktorá sa nedá kúpiť.

Obľúbená youtuberská Karta, ktorá sa nedá kúpiť je dostupná pre mladých už aj v rámci Detských účtov v Tatra banke. Deti ju môžu používať už od 6 rokov. "Zareagovali sme na dopyt trhu a od leta sme rozšírili ponuku platobných kariet k Detskému účtu o nový dizajn. Deti si tak môžu vybrať medzi Batman kartou a obľúbenou Kartou, ktorá sa nedá kúpiť," uviedla Nadežda Palušová, segmentová manažérka Tatra banky. Doteraz bola karta, ktorú používajú aj známi youtuberi, dostupná len k Študentskému účtu.

Navyše, deti dostanú k účtu aj youtuberský balíček- sadu 4 náramkov s menami youtuberov: Expl0ited, Moma, TJTN Matúš, Asimister a sadu dočasných tetovačiek.

"Výhodou Detského účtu je, že je vedený bez poplatku. Zároveň rodičia majú dokonalý prehľad o všetkých výdavkoch dieťaťa vďaka Internet bankingu či bankovej mobilnej aplikácii, kde môžu sledovať všetky obraty na Detskom účte. Rodič tiež môže podľa potreby kedykoľvek meniť maximálny denný limit na výber hotovosti a platby kartou," dopĺňa Palušová.

Detský účet môžete zriadiť dieťaťu v ktorejkoľvek pobočke Tatra banky. Účet v Tatra banke môže svojmu dieťaťu otvoriť len jeho rodič, resp. zákonný zástupca. Stačí na to občiansky preukaz rodiča a rodný list dieťaťa.

SITA

Všetky autorove články
YouTube

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať