SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

Zákazníci freeSAT-u si budú môcť viac ako dva týždne vychutnávať kanály FilmBox

Tlačové správy
0

Osemnásť dní, päť kanálov a stovky prémiových filmov, seriálov či dokumentov. Všetci zákazníci freeSAT-u teraz budú môcť sledovať prémiový obsah viacerých kanálov FilmBox. Od 27. októbra až do 14. novembra si budú môcť vychutnať programy na FilmBox, FilmBox Plus, FilmBox Extra HD, FilmBox Family a FilmBox Premium HD.

Počas akcie si na svoje príde každý.

Kanál FilmBox Premium HD prinesie hollywoodske trháky s najväčšími hviezdami priamo do obývačiek. Fanúšikovia sci-fi sa napríklad môžu tešiť na romantickú drámu Ako ty (Equals), zasadenú do prostredia utopickej citovo vyprahnutej spoločnosti. Dvom ľuďom sa po záhadnej chorobe city vrátia a navzájom sa do seba zamilujú. To spôsobí napätie medzi nimi a spoločnosťou. V dráme Krvácajúce srdce (Bleeding Heart) budú môcť diváci sledovať príbeh inštruktorky jogy (Jessica Biel), ktorá musí ochrániť svoju sestru. Pritom je vtiahnutá do jej chaotického sveta, čo má tragické následky. Barbar (Valhalla Rising) zase rozpráva príbeh nadprirodzene silného bojovníka na ceste do srdca temnoty.

FilmBox Plus ponúka nekončiacu zásobu vybraných drám, seriálov a kriminálok. Diváci sa môžu tešiť na (znovu)objavovanie dobrodružstiev Sherlocka Holmesa (v podaní Benedicta Cumberbatcha), zasadených do moderných čias. Historická miniséria Piliere zeme (Pillars of the Earth) prenesie divákov do Anglicka v 12. storočí, v ktorom sa stanú svedkami budovania katedrály v búrlivej dobe. Vzrušujúci zážitok milostnej aféry, ktorá naruby  obráti pokojný predmestský život, zase prinesie dramatický seriál Ulička Apple Tree Yard s Emily Watsonovou. Deti sa môžu tešiť tiež, keďže si na FilmBox Plus budú môcť pozrieť nestarnúcu klasiku o dobrodružstvách Pippi Dlhej Pančuchy.

Modus smrti (Modus) je kriminálny seriál zo zasneženého prostredia vianočného Švédska. Sústredí sa na vyšetrovanie série znepokojivých úmrtí. Diváci si jeho premiéru budú môcť pozrieť na FilmBox Extra HD. Tento kanál pre náročných divákov sa špecializuje na filmy od veľkých hollywoodskych štúdií.

FilmBox Family prenesie vďaka seriálu Herkules divákov do krajiny starých gréckych bájí a povestí. Kanál pre deti i dospelých sa špecializuje na animované filmy, populárne seriály a zábavné komédie.

Seriál Nebezpečný flirt (Eye Candy) na kanáli FilmBox zavŕši príbeh Newyorčanky, ktorá má podozrenie, že jej online známosť je vrah. Kanál zábavy pre všetkých odvysiela ročne stovky premiér i klasických filmov.

Zákazníci môžu získať kanály FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Plus a FilmBox Family  a mnohé ďalšie aj po skončení akcie ak si predplatia balík FilmBox Pak.

Kanály si možno naladiť na nasledujúcich pozíciách:

Kanál:

Pozícia:

FilmBox Extra HD

72

FilmBox Premium HD

74

FilmBox Plus

66

FilmBox Family

67

FilmBox

73

Pozície sú platné pre klientov s prijímačmi s automatickým ladením, ktoré im poskytuje freeSAT. Zákazníci s vlastnými prijímačmi nájdu návod na naladenie ako aj úplný zoznam programov a mnoho ďalších informácií o ponukách na sk.freesattv.tv

mediamedia, s.r.o.‎

Všetky autorove články
freeSAT

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať