CANON_122023 CANON_122023 CANON_122023

Zalman Z11 Neo – budúcnosť so štýlom

Tlačové správy
0

Dobrá počítačová skriňa by mala byť solídne prepracovaná, elegantne štýlová a predovšetkým musí umožňovať ľahké a komplexné rozšírenie hardvérovej konfigurácie novými komponentmi a dielmi. Na tieto požiadavky reaguje kórejský výrobca chladiacich systémov, počítačových zdrojov a periférií značka Zalman počítačovou skriňou Z11 Neo, ktorá kombinuje všetky vyššie uvedené požiadavky.

Pre dosiahnutie moderného vzhľadu skrine sa kórejský výrobca rozhodol nepoužívať nadmerné množstvo LED podsvietenia ani zbytočne ozdobený predný panel. Skriňa Z11 Neo má zaujímavý, moderný a aj napriek tomu do istej miery klasický dizajn. Charakteristické vzduchové vstupy na prednej a hornej strane skrine v kombinácii s preskleným bokom z dymového akrylátu podtrhujú atraktívny a originálny vzhľad. Ďalším charakteristickým prvkom tejto skrine je špeciálna polička na hornej strane, ktorá je určená napríklad pre mobilný telefón pri nabíjaní.

Riešenie vnútorného priestoru a chladenie
Jednou z kľúčových predností tejto skrine je ľahká inštalácia rôznych chladiacich systémov. Niekedy sú už ventilátory chladenia predinštalované podľa štandardov výrobcu. Toto riešenie v prípade Z11 Neo vybral aj Zalman. Skriňa je vybavená piatimi ventilátormi. Dva z nich majú LED podsvietenie, ktoré vyzerá veľmi atraktívne práve pri pohľade cez zmienené akrylátové bočné sklo. Pokiaľ by to nestačilo, výrobca vyčlenil taktiež ďalšie tri sloty pre 120mm dodatočné ventilátory. Do skrine je možné nainštalovať veľký CPU chladič s výškou až 175 mm.

Pripravená pre chladenie vodou
Skriňa Zalman Z11 Neo umožňuje taktiež nainštalovať stále obľúbenejšie vodné chladenie.   V hornej časti skrine je vyčlenený priestor pre 240mm chladič a špeciálne navrhnuté odvody tepla.

USB na vrchu
Ľahko dostupné porty USB sú ďalšími prvkami dobrej skrine. Zalman Z11 Neo je vybavená štyrmi USB vstupmi na čele horného panelu. Dva z nich sú rýchle porty USB 3.0, ďalšie dva sú klasické porty USB 2.0. Porty USB sú doplnené 3,5mm slúchadlovým výstupom a mikrofónovým vstupom.

Datové úložisko
Skriňa poskytuje dostatok priestoru pre šesť pevných diskov. Sloty pre disky 3,5" a 2,5" poskytujú priestor pre vytvorenie dostatočne veľkej a účinnej kapacity pre uchovávanie dát.

Cena a dostupnosť
Počítačová skriňa Zalman Z11 Neo je predávaná prostredníctvom internetových obchodov a vybraných predajcov. Doporučená koncová cena vrátane DPH je 69 EUR.

Zobrazit Galériu

The Press Release&Magazine Factory

Všetky autorove články
Zalman Z11 Neo

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať