SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement

Zaplaťte za objednávku kryptomenou

Tlačové správy
1

Sme radi, ak môžeme naším klientom, partnerom a zákazníkom priniesť novinky. Či už ide o nové IT komponenty, počítače a notebooky, príslušenstvo, ale aj bielu techniku. Preto sme sa rozhodli zaviesť nový spôsob platby kryptomenou.

Túto novinku nám do praxe pomohol zaviesť náš partner, slovenská spoločnosť, Cryptodiggers.eu.

Akceptujeme až 6 mien, a to Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Dash (DASH), Zcash (ZCASH), Bitcoin Cash (BCH) a Monero (XMR). Vybrať si preto môžete menu, ktorá vám vyhovuje najviac.

Zaplatiť týmto novým spôsobom je skutočne jednoduché. V spôsobe platby si zvolíte možnosť „Kryptomeny“. V časti zahájenie „Krypto platby“ si vyberiete konkrétnu menu a zistíte aktuálny konverzný kurz. Systém v poslednom kroku vygeneruje QR kód, adresu pre úhradu, napr. BTC adresu, sumu v kryptomene a čas zostávajúci na úhradu.

Po kliknutí na tlačidlo „Platbu som dokončil“ si môžete overiť stav vašej úhrady. Po prijatí platby tovar pripravíme na osobný odber alebo ho pošleme na adresu z objednávky.

Neváhajte túto novinku vyskúšať priamo v našom eshope na stránke agem.sk

Zobrazit Galériu

AGEM Computers, s.r.o.

Všetky autorove články
kryptomena platba

1 komentár

Kde nakúpit kryptomeny? reakcia na: Zaplaťte za objednávku kryptomenou

26.10.2018 08:10
Bitcoin a ďalšie spomínané kryptomeny možno kúpiť na www.ccshop.sk - obchod vhodný zvlášť pre začiatočníkov, obsahuje užitočné informácie a majú dobrú podporu v češtine.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať