CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

6 dôvodov, prečo sa Xiaomi naozaj oplatí

Tlačové správy
0

Len pár rokov dozadu bola technika značky Xiaomi neznámou a mnohí z nás jej moc nedôverovali. Nových vecí sa človek obáva vždy a potrebuje na jej akceptovanie určitý čas, čo je samozrejme aj logické. Nehovoriac o tom, že ide o čínsku značku, ktoré sú u nás niekedy dosť podceňované.

Dnes sú to smartphony, príslušenstvo a domáce spotrebiče, ktoré sú naopak veľmi často zákazníkmi vyberané pre neuveriteľne atraktívnu kombináciu vynikajúcej kvality, slušných technických charakteristík a prijateľných cien. Pokiaľ sa rozhodujete pre nákup produktov z dielne tejto stále viac úspešnej značky, predstavíme vám 6 dobrých dôvodov, prečo sa vám plánovaná investícia naozaj oplatí.

1. Kvalita
Jeden z najdôležitejších detailov, ktorý sa pri kúpe akejkoľvek veci alebo služby uprednostňuje pred všetkými ostatnými. Dnes sa ňou môžu pochváliť aj moderné telefóny Xiaomi. Základom je teda 100 % kvalita. Perfektná technológia s dokonalým dizajnom Xiaomi mobilov, sú jej univerzálnym doplnkom, vďaka čomu sa napríklad pri uvedení na indický trh dokázalo predať 15 000 kusov behom 2 sekúnd.

Zhruba vo februári minulého roka dokonca na niektorých modeloch predstavila značka prvú vlastnú čipovú súpravu S1. V súčasnosti sa so svojou 8 verziou zariadení umiestnila v rebríčku najvýkonnejších mobilov a celkom určite tento gigant a úspešný predajca ešte svoje posledné slovo nepovedal.

2. Certifikovaný výrobca
Certifikácia všetkých Xiaomi zariadení je v súlade s platnými požiadavkami našej legislatívy pre bezpečnosť a normy prevádzky v elektrických a komunikačných sieťach. To znamená, že je jednoducho použiteľný v akomkoľvek prostredí, a to aj napriek tomu, že sa vyrába v Číne.

3. Vysoká miera kompatibility
Stále viac obľúbená značka Xiaomi garantujte kompatibilitu smartphonov s našimi celulárnymi sieťami. Platí to najmä pre 4G vysokorýchlostnú komunikáciu. S prvkami dobrej kompatibility sa môže pochváliť aj pri prepojení cez rozhrania USB alebo Bluetooth v najnovšej verzii. To vám samozrejme umožní vyžívať mobil naplno aj v kombinácií s rovnako dokonalým Windowsom.

4. Rýchlosť nákupu
Prenikanie tejto značky na európske trhy nebolo náročné, vďaka čomu sa začala rozvíjať sieť autorizovaných značkových obchodov, ktorá poskytuje zákazníkom príležitosť jednoducho sa s  týmito zariadeniami zoznámiť. Výhodou súčasnosti je aj to, že si mobily, hodinky, notebooky a iné zariadenia od spoločnosti Xiaomi môžete vybrať aj online, cez niekoľko moderných e-shopov, kde sú dokonca ešte lacnejšie.

5. Oficiálna záruka a popredajný servis
Tie sú vám v prípade týchto zariadení k dispozícii po dobu 7-10 dní, samozrejme, že to závisí aj od komplikácie, s ktorou ste sa možno stretli a služieb servisného strediska. Ich sieť je ale vo všetkých veľkých mestách, takže problém s nápravou určite nebude.

6. Cena
To najdôležitejšie na záver. Niektoré modely sú takmer zadarmo. Samozrejme, každý z nás si chce kúpiť skvelý produkt za najnižšiu možnú cenu, čo nie je vždy tak jednoduché. Stredné triedy mobilov tejto značky môžu ale vaše špecifické potreby uspokojiť do najmenšieho detailu s tým, že to celé nepôjde na úkor kvality. 

Ide o dokonale prepracovaný systém, ktorý v sebe skrýva plnohodnotné funkcie, schopné bezproblémového využívania. Xiaomi je dnes nepopierateľne najdostupnejšou jednotkou moderných smartphonov a ostatných zariadení na svete.

Zobrazit Galériu

Seocentrum s.r.o.

Všetky autorove články
Xiaomi smartfon lifestyle kamera foto video dizajn mobil

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať