SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

ABC DATA už po štvrtýkrát vyhodnotená ako najlepší IT distribútor v stredenej a východnej Európe!

0
ABC DATA - distribútor pôsobiaci v strednej a východnej Európe (Poľsko, Litva, Česko, Slovensko, Rumunsko, Lotyšsko, Estónsko) - už štvrtý rok obhájila svoj úspech a stala sa víťazom EMEA Chanel Academy Awards 2012 „o najlepšie spolupracujúceho distribútora" v strednej a východnej Európe.

ABC Data získala titul z 5 nominovaných distribútorov v tejto kategórii, a tým prekonala: AB - u nás  AT Computers, Action, eD´System a Tech Data

Distribútorov nominovala porota zložená z VIP výrobcov. Finálna voľba sa uskutočnila v živom elektronickom hlasovaní z piatich nominovaných v každej kategórii. Kompletné výsledky a ďalšie informácie nájdete na web stránkach ChannelWorldu.

„Toto medzinárodné ocenenie si veľmi vážime. Získali sme ho už po štvrtý rok za sebou. Ocenenie je dôkazom toho, že i v čase krízy sme nepoľavili a stále si udržujeme najvyššie štandardy v distribúcii dôležité pre nás, našich zákazníkov a dodávateľov," povedal Petr Jandík (konateľ ABC Data s.r.o. pre Českú a Slovenskú republiku) po získaní ocenenia.

Ocenenie sa udeľuje počas konferencie DistrEE XXL - jedného z najväčších stretnutí výrobcov a distribútorov IT v regióne Európa, Blízky Východ a Afrika (EMEA), ktoré sa i tento rok uskutočnilo dňa 9. februára v Monaku. Stretnutie vyvrcholilo slávnostným večerom, na ktorom zástupcovia výrobcov a distribútorov volili víťaza jednotlivých kategórií EMEA Channel Academy Awards pre rok 2012. Výrobcovia mohli hlasovať za nominovaných distribútorov v desiatich regiónoch. Taktiež distribútori následne ocenili výrobcov v dvanástich produktových kategóriách.

Rozhovor s Michalom Ruminskim o budúcnosti ABC Data
Viac informácií o budúcnosti spoločnosti ABC Data a o účasti na stretnutí EMEA Distree 2012 nájdete v rozhovore s Michalom Ruminskim, predsedom správnej rady ABC Data pre internetový portál Rozhovor v preklade do českého jazyka nájdete na Channel world.cz.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať