ACER_032021 ACER_032021 ACER_032021 Advertisement

ADATA predstavuje externý hard disk HM800

Tlačové správy
0

 ADATA Technology, popredný výrobca výkonných DRAM modulov a NAND Flash produktov, oznámila uvedenie externého hard disku HM800. Model HM800 je nevyhnutnou výbavou všetkých majiteľov smart televízorov. Nielen že dokáže prehrávať obľúbené seriály a športové zápasy priamo na televízii, ale dobre tiež poslúži pri ukladaní programov, ktoré diváci nestihnú sledovať. Za týmto účelom je k dispozícii v kapacitách 4, 6 a 8 TB a podporuje funkciu One-Touch Backup.
Odporúčaná koncová cena bude začínať od 132 eur za 4TB.

Zábava na jednom mieste
Vďaka externému disku HM800 neprídu zákazníci o svoj obľúbený športový zápas alebo napínavý diel seriálu. Všetky svoje obľúbené programy si môžu nahrať na disk HM800 a prehrať kedykoľvek neskôr. Vzhľadom k rastúcemu rozlíšeniu televízneho vysielania nie je miesta na disku nikdy dosť. Disk HM800 preto ponúka maximálnu možnú kapacitu. Na jeho 8 TB je možné uložiť až 1 000[i] epizód obľúbeného seriálu alebo mix všetkých obľúbených filmov a hudby. A to ešte stále zostane dosť miesta na uloženie zábavných počítačových hier. Na prázdny disk sa zmestí až 200[ii] hier pre PS4 alebo Xbox.

TurboHDD zrýchľuje prístup k seriálom
HM800 používa USB 3.2 Gen 1, ktoré je výrazne rýchlejšie než staršie USB 2.0. Prenosovú rýchlosť zvyšuje TurboHDD, které volí správne profily a algoritmy podľa aktuálneho využitia a konkrétneho systému. HM800 tak prenáša dáta rýchlejšie a šetrí čas pri vyhľadávaní a prehrávaní filmov či seriálov.

Zálohovanie jedným tlačidlom a šifrovanie AES
HM800 má funkciu One-Touch Backup, ktorá po stisnutí jediného tlačidla automaticky zálohuje a synchronizuje súbory. Šifrovanie pomocou metódy AES s 256bitovým kľúčom zase zabráni nedovolenému prístupu. Používatelia tak majú stopercentnú kontrolu nad bezpečím svojich obľúbených programov a nemusia sa báť ani o ich zničenie, ani o ich neoprávnené prezeranie.

ADATA Technology

Všetky autorove články
ADATA externy disk hm800

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať