NICEBOY_112021 NICEBOY_112021 NICEBOY_112021

ADATA uvádza power banku D8000L so vstavaným LED svietidlom

Tlačové správy
0

Súbežné nabíjanie a vysoko výkonné svietidlo pre domácnosť, kanceláriu aj outdoor
ADATA Technology, popredný výrobca výkonných modulov DRAM a NAND flash produktov a mobilného príslušenstva, dnes predstavila power banku D8000L, ktorá súčasne plní funkciu výkonného LED svietidla. Na rozdiel od iných power bánk, ktoré ponúkajú nanajvýš úzky lúč svetla ako niečo dodatočné, D8000L má celú hornú stranu vyhradenú pre rad LED diód, ktoré tvoria unikátny svetelný zdroj. D8000L je tiež odolná proti prachu a vode podľa normy IEC IP54 a dodáva nabíjací prúd 2,4 A prostredníctvom dvoch USB portov.

Viac než svietidlo – skutočné svetlo!
LED diódy, ktorými je osadená D8000L, ťaží z bohatých skúseností spoločnosti ADATA so svetelnou technikou. Okrem iného ponúka tiež svetelný tok 200 lúmenov, vďaka čomu D8000L poslúži nielen ako power banka, ale aj ako výkonné svietidlo, ktoré môže v mnohých situáciách doslova zachrániť život. Najmä priaznivci outdoorových aktivít ocenia až 17 hodín svetla na jedno nabitie. Osvetlenie je možné prepínať v štyroch režimoch – štandardný, záblesky, pomalé záblesky a signál SOS. Svetlo z D8000L osvetlí veľkú oblasť a dosvieti ďaleko, na rozdiel od slabo napájaných bateriek s malým dosahom, ktoré sú často súčasťou iných power bánk alebo smartphonov.

Odolná konštrukcia pre rôzne prostredia
Odolnosť power banky D8000L proti prachu a vode bola testovaná podľa normy IEC IP54 a dosiahla dobré výsledky pri testovaní odolnosti proti malým čiastočkám a tekutinám. Je tiež chránená pevným materiálom pohlcujúcim nárazy. Vďaka tomu je výrobok perfektne využiteľný všade – doma, v kancelárii alebo pri aktívnom životnom štýle. Užitočný je aj žliabkovaný zadný kryt, vďaka ktorému je možné power banku postaviť na improvizovaný stojan napríklad z mince alebo kreditnej karty.

Pohodlné a bezpečné nabíjanie
Power banka D8000L je osadená batériou s kapacitou 8 000 mAh a ponúka hneď dva USB porty s celkovým výstupným prúdom 2,1 A. Používatelia tak môžu nabíjať dve zariadenia bez toho, aby museli mať strach. Power banka je totiž odolná proti nárazom aj požiarom. Rovnako ako všetky ostatné power banky ADATA, aj D8000L je vybavená chytrými ochrannými obvodmi, ktoré ju na mnohých úrovniach chránia proti nadmernému nabitiu, nadmernému vybitiu, nadmernému napätiu, nedostatočnému napätiu, prehriatiu, preťaženiu a skratovaniu.

ADATA

Všetky autorove články
ADATA

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať