SAMSUNG_092022 Advertisement SAMSUNG_092022 Advertisement SAMSUNG_092022 Advertisement

Epson predviedol na veľtrhu Reklama Polygraf novinky z oblasti veľkoformátovej tlače

Tlačové správy
0

V dňoch 24. až 26. apríla 2017 sa uskutočnil už 24. ročník medzinárodného veľtrhu Reklama Polygraf, na ktorom aj tento krát spoločnosť predstavila svoje novinky a trendy vo využití tlačových zariadení. V rámci partnerských prezentácií bolo okrem iného predvedené aj sublimačné riešenie a ďalšie technológie od spoločnosti Epson.

V stánku Epson mohli návštevníci  obdivovať ukážky veľkoformátovej tlače, ktoré vo svojej dĺžke tvorili dokonalý set plagátov. Mnoho pozornosti si získali nie len tlačiarne pre signage použitie radu SureColor SC-S80610 a SC-S40610, ktoré patria do série veľkoformátových tlačiarní SureColor SC-S, vďaka ktorým sa veľkoformátové tlačiarne Epson stali najpredávanejšími eco-solventnými tlačiarňami v západnej Európe, ale tiež úspešné tlačiarne štítkov ColorWorks C3500 a C7500, fotografická tlačiareň SC-P6000, stolná fototlačiareň formátu A2 SureColor SC-P800 alebo zariadenie na tlač kvalitných fotografií malého formátu SureLab SL-D3000DR a SL-D700.

Návštevníci mali príležitosť si všetky prezentované produkty vyskúšať a vidieť kvalitu tlače na vlastné oči. Všetci záujemcovia sa po celú dobu mohli so svojimi otázkami obracať na zástupcov spoločnosti Epson, ktorí im nie len názorne vysvetlili možnosti tlače, ale tiež spolu s autorizovanými partnermi dokázali navrhnúť komplexné riešenie na mieru. Aktuálny ročník bol zameraný na oblasť packagingu a privítal 8 867 návštevníkov.

Zaujímavosťou tohto ročníka bola aj rozsiahla prezentácia firmy Nanotec, autorizovaného partnera a distribútora spoločnosti Epson pre textilné aplikácie. V rámci svojej prezentácie predviedli sublimačné riešenie a technológiu priamej potlače textilu od spoločnosti Epson.

S technológiou Epson pracuje množstvo profesionálov i amatérov a preto sme radi, že sme návštevníkom a záujemcom veľtrhu Reklama Polygraf, ktorý je rešpektovaný v celej strednej Európe, mohli priblížiť svoje produkty a možnosti, ktoré im naša technológia v oblasti veľkoformátovej tlače a POS produktov ponúka.“ uviedol Martin Lucký, Pre/Post Sales Specialist spoločnosti Epson za CZ&SK.

Epson

Všetky autorove články
epson

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať