S_02PaletteBase S_02PaletteBase S_02PaletteBase Advertisement

ANTIK SMART: Top City E-bicykel

0

Mestský elektrobicykel Antik Smart City Bike s odolným hliníkovým rámom zaujme už svojím elegantným dizajnom. Nízka hmotnosť a kompaktné rozmery  ho predurčujú do úlohy mobilného „približovadla“ najmä v preplnených mestských uliciach. Keďže sa ľahko zmestí do auta, je ideálnym spoločníkom na dovolenkách, na ceste do práce či do školy.

Technické vybavenie

Na predných aj zadných kolesách má hydraulické kotúčové brzdy Tektro a poteší aj prehadzovačka Shimano Nexus. Bicykel má takisto predné odpruženie, ktoré eliminuje menšie nerovnosti na ceste, takže jazda je plynulá, čo pomáha šetriť kĺby jazdca. Umožňuje mu šliapať iba vlastnou silou alebo si nechať pomáhať elektromotorom. Výrobca vybavil zariadenie nemeckým motorom Bosch so štyrmi stupňami výkonu. Torzný snímač sleduje, ako usilovne šliapete do pedálov, a podľa toho aj motor zaberá. E-bicykel jazdí rýchlosťou  do 25 km/h a na jedno nabitie prejde až 45 km. Stav batérie ­zobrazuje displej s riadiacou jednotkou. O bezpečnú jazdu v tme sa stará predné a zadné LED osvetlenie.    

Parametre:

• Hmotnosť: 16,5 kg, nosnosť: 120 kg, osvetlenie: LED vpredu i vzadu, kotúčové brzdy: TEKTRO, prehadzovačka: SHIMANO NEXUS, výkon: 240 W, doba nabíjania: 2,5 až 5 hodín, nabíjacie napätie 110  – 240 V/50 – 60 Hz
• Cena: 1629 EUR (pre zákazníkov ANTIKU: - 163 EUR)

Antik smart E-bicykel

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať