PANASONIC PANASONIC PANASONIC

Ako zarábať peniaze z domu

0

Zarábanie peňazí z domu nikdy nebolo také atraktívne ako počas pandémie koronavírusu, ktorá obmedzuje pohyb a ohrozuje príjmy. Dobrá správa je, že k dispozícii je veľa spôsobov, ako to robiť. Žiaľ, zatiaľ neexistuje jednoduchá schéma na rýchle zbohatnutie zo svojho gauča. Môžete však zarobiť značné množstvo peňazí, ak ste ochotní vložiť do toho čas a energiu. No neočakávajte náhle zbohatnutie po niekoľkých kliknutiach myšou. Ponúkame zopár nápadov, možno vás niektorý zaujme. Potrebujete iba počítač a pripojenie na internet.

Jedna z prác, ktoré môžete robiť z domu, je doučovanie. Portály ako VIP Kid (https://www.vipkid.com/) a Verbling (https://www.verbling.com/) vám umožňujú učiť angličtinu alebo iný jazyk prostredníctvom videohovoru, budete však musieť prejsť procesom automatického overovania.

Ďalšia činnosť, ktorá sa dá vykonávať z domu, je spracovanie údajov. Amazon Mechanical Turk (https://www.mturk.com/worker) ponúka množstvo úloh na zadávanie a spracovanie údajov. Siahajú od pomoci umelej inteligencii pri rozpoznávaní obrázkov až po čistenie informácií vložených do online formulárov. Podobne funguje aj Clickworker (https://www.clickworker.com/clickworker/), ktorý umožňuje vykonávať niektoré úlohy zo smartfónu.

Z domu môžete pracovať aj ako osobný asistent – odpovedať na e-maily, telefonovať, robiť online výskum a pod. Podobne ako pri doučovaní sa aj pri tejto činnosti môžete zaregistrovať vo virtuálnej asistenčnej agentúre, ako je napr. Fancy Hands (https://www.fancyhands.com/jobs), alebo môžete inzerovať svoju ponuku na sociálnych sieťach.

Môžete sa pozrieť aj na pracovné ponuky špecificky zamerané na prácu z domu. Napríklad WFH Pad (https://wfhpad.com/) sa špecializuje na práce, ktoré sa dajú vykonávať z domu. Ide o testovanie aplikácií, písanie obsahu či služby podpory zákazníkom.

Remote.co (https://remote.co/) je spoločnosť poskytujúca pracovné ponuky na diaľku. Zahŕňajú kategórie ako účtovníctvo a financie, zákaznícky servis, zadávanie údajov, grafický dizajn, vývoj webových aplikácií, online editovanie, riadenie projektov, marketing, nábor, výučba a moderovanie obsahu.

 

Zdroj: popsci.com

Všetky autorove články
home office

Pridať komentár