PMI_092022 PMI_092022 PMI_092022

Android tip: moderná aplikácia magazínu Riview

0

Kráčajte s dobou vďaka magazínu Riview. Po pätnástich úspešných vydaniach bezplatného PDF mesačníka dostupného na www.riview.sk prichádza prevratná zmena - každé číslo môžete mať prehľadne uložené vo vašom smartfóne. Moderný magazín tak budete mať odteraz neustále po ruke.

Aplikáciu nájdete v obchode Google Play, a to úplne zadarmo. Tvorcovia tiež plánujú uvedenie verzie pre iOS. Vývoj šikovnej aplikácie úspešne zvládla skupinka programátorov pod hlavičkou Pragmatic Mates.

Riview je moderný mesačník venovaný telefónom i ostatnej technike, autám, knihám a filmom, spestrený rôznymi témami, cestovateľskými tipmi či jednoduchými kuchárskymi receptami. Moderný zaneprázdnený človek tak vďaka Riview získa bez námahy dokonalý prehľad o veciach okolo. Nová aplikácia ponúka možnosť každé vydanie jediným dotykom stiahnuť na pamäťovú kartu vášho smartfónu bez akéhokoľvek poplatku. Následne v zozname všetkých vydaní vidíte, ktoré číslo máte v telefóne uložené, a ktoré ešte nie.
Aby ste počas mesiaca medzi jednotlivými vydaniami neboli ukrátení o aktuálne novinky, v aplikácii nájdete novú sekciu Aktuality. V tej pribúda každý deň čerstvá zaujímavosť zo sveta techniky, motorov, filmov či cestovania.

Partnermi projektu Riview sú weby Fony.sk, Autovia.sk, ZaVolantom.eu, Kinema.sk a Martinus.sk.

Link na stiahnutie: https://play.google.com/store/apps/details?id=sk.riview.android

Pridať komentár