HONDA_022021 HONDA_022021 HONDA_022021 Advertisement

Apple pripravuje službu na cvičenie Fitness+

1

Apple spolu s hodinkami Apple Watch Series 6 predstavil Apple Fitness+, novú službu, ktorá má pomôcť majiteľom Apple Watch udržiavať si kondíciu prostredníctvom série tréningov so sprievodcom. Apple Fitness+ je program domácich cvičení určený pre Apple Watch, ktorý vás prevedie rôznymi tréningami a doplní fitnes funkcie smart hodiniek Applu. Môžete sledovať a vykonávať cvičenia, pričom hodinky Apple Watch vykonávajú rôzne merania, aby ste sa ubezpečili, že plníte svoje fitnes ciele.

Medzi kategórie cvičení patria chôdza, beh, veslovanie, HIIT (High Intensity Interval Training) tanec, cyklistika, joga, posilňovanie a ďalšie. Obsah Fitness+ možno sledovať prostredníctvom aplikácie Fitness na zariadeniach iPhone, iPad a Apple TV. Na iPhone sa aplikácia Fitness predtým nazývala Activity, pre ‌Apple TV‌ a ‌iPad to bude nový prírastok do aplikácií, keď sa služba spustí. Cvičenia Fitness+ sú navrhnuté tak, aby ste ich mohli vykonávať aj doma, vo väčšine prípadov je potrebné len minimálne vybavenie.

Počas cvičenia budú hodinky Apple Watch rovnako ako pri iných tréningoch sledovať váš pohyb, dĺžku cvičenia, spálené kalórie, srdcovú frekvenciu a ďalšie metriky. Štatistiky o cvičení si môžete zobraziť na hodinkách Apple Watch, ale informácie sa zobrazujú aj na ‌iPhone‌, ‌iPade‌ alebo ‌Apple TV‌ v reálnom čase. Malé okno v pravom hornom rohu rozhrania Fitness+ zobrazí štatistiku synchronizovanú z Apple Watch.

Keď dosiahnete vytýčený cieľ, napríklad zavŕšite zostavu aktivít, na obrazovke sa objaví animácia, ktorá má udržať vašu motiváciu. Môžete sa takisto porovnávať s inými ľuďmi, ktorí cvičili pred vami. Pre Apple Fitness+ sú potrebné hodinky Apple Watch, bez nich služba nefunguje. Služba Fitness+ má byť uvedená na trh neskôr v tomto roku.

Zdroj: macrumors.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

1 komentár

. reakcia na: Apple pripravuje službu na cvičenie Fitness+

29.9.2020 13:09
Apple vydany ios 14 je odpad. Pokazili zakladne funkcie a dizajn spravili zaostaly a neprakticky podobne ako je redizajn facebooku. Apple je uz synonymu pre shit produkty s nefunkcnymi alebo chybajucimi zaklanymi funkciami. Predaje aj akcie im pojdu uz len dolu. Bude to asi tym, ze vacsinu zamestnancov maju indov. Ti nie su pedantni. Treba si uz hladat novu znacku na produkty.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať