ACER_082021 ACER_082021 ACER_082021 Advertisement

Amazon sa chce postarať o bezpečnosť vašej poštovej schránky

Bezpečnosť
0

Amazon v týchto dňoch ohlásil množstvo nových produktov vrátane prepracovaného inteligentného reproduktora Echo Dot, inteligentného displeja Echo Show 10 a svojej novej cloudovej hernej služby Luna. Medzi novinky patrí aj Ring Mailbox Sensor za 30 dolárov, zariadenie pre inteligentnú domácnosť, ktoré ponúka špecializované funkcie, aby bola vaša pošta v bezpečí.

Ring Mailbox Sensor je snímač určený na zlepšenie bezpečnosti poštových schránok tým, že majiteľovi môže odosielať upozornenia pri každom otvorení poštovej schránky. Mailbox Snesor sa dá používať so zariadeniami s podporou funkcie Alexa, ako je Echo Dot, ako aj s aplikáciou Ring. Spolupracuje s inteligentnými svetlami, zvončekmi a bezpečnostnými kamerami Ring.

SAMSUNG_07M2 Advertisement

Možno napríklad nastaviť systém domácej automatizácie tak, aby sa pri otvorení poštovej schránky automaticky rozsvietili svetlá na verande. Ak sa niekto obáva krádeže pošty, môže nastaviť senzor tak, aby pri otvorení poštovej schránky spustil bezpečnostné kamery, takže potenciálny zlodej bude zachytený kamerou. Amazon chce predobjednávky na Ring Mailbox Sensor spustiť 8. októbra.

Zdroj: slashgear.com.

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať