Samsung_04 Samsung_04 Samsung_04 Advertisement

Apple vraj testuje skladací prototyp iPhonu

2

Úniky pochádzajúce z dodávateľského reťazca spoločnosti Apple hovoria testoch skladacej verzie smartfónu. Ak sú tieto zvesti pravdivé, kalifornský technologický gigant by ho mohol vydať v septembri 2022. Súčasné prototypy majú umožniť overenia odolnosti skladacích komponentov vrátane obrazovky a pántov.

Klebety o skladacom iPhone sa začali objavovať prvýkrát v roku 2017, keď Apple požiadal o patent na skladacie zariadenie. Odvtedy však plány pokročili a čínske noviny Economic Daily News naznačujú, že Apple ukončil koncepčnú fázu a teraz aktívne pracuje na reálnom skladacom telefóne. Má ísť o zariadenie, ktoré vydrží 100 000 ohnutí.

Spoločnosť chce zistiť, či by displeje OLED alebo mikro-LED poskytovali cieľovú odolnosť. Zostavením viacerých prototypov poverila svojho primárneho výrobcu Foxconn. Skladací telefón by mal byť uvedený v septembri 2022, je teda ešte minimálne o jednu generáciu ďalej. Zatiaľ nevedno, čo bude testovacie zariadenie obsahovať, a tak by bolo predčasné špekulovať o tom, čo bude zahŕňať skladací smartfón uvedený spolu s iPhonom 14.

Zdroj: techspot.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

2 komentáre

. reakcia na: Apple vraj testuje skladací prototyp iPhonu

19.11.2020 18:11
Z tych rendorovanych fotiek vidiet, ze dnesni digitalni dizajneri su extra hlupi, cest vynimkam. Dizajn uz robi hocikto bez inteligencie.
Reagovať

Apple bude zasa prvy reakcia na: Apple vraj testuje skladací prototyp iPhonu

19.11.2020 11:11
V skutocnosti uz to riesil Microsoft, Samsung aj dalsie firmy.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať