NICEBOY_072021 NICEBOY_072021 NICEBOY_072021

Axis uvádza mimoriadne citlivú kameru s 4K rozlíšením a objektívom Canon

Tlačové správy
0

Spoločnosť Axis Communications predstavuje jedinečnú sieťovú kameru, ktorá kombinuje rozlíšenie 4K s ultracitlivým 4/3“ obrazovým snímačom pre výnimočnú citlivosť na svetlo a forenznú kvalitu obrazu prakticky pri akejkoľvek scéne.

Síťová kamera AXIS Q1798-LE nabízí mimořádnou kvalitu obrazu díky rozlišení 4K s ultracitlivým 4/3" obrazovým snímačem a objektivem Canon

Výkonná a robustná sieťová kamera AXIS Q1798-LE so 4-násobným zoomom a objektívom Canon spĺňa štandardy IP66, IP67 a IK10 a znesie extrémne teploty v rozsahu od -40 do 60°C. Okrem posilneného zabezpečenia, zahŕňajúceho napríklad podpísaný firmware a bezpečné spúšťanie, využíva aj technológiu Axis Lightfinder 2.0 pre ešte vyššiu svetelnú citlivosť, verné farby aj pri takmer úplnej tme a ostrejšie vykreslenie predmetov v pohybe. K vstupno-výstupným portom možno pripojiť zariadenie spúšťajúce alarmy alebo iné akcie a monitorovaný vstup odošle oznámenie aj v prípade výpadkov pripojenia.

Kľúčové prvky:
•          Rozlíšenie 4K / 10 MPx
•          Ultracitlivý obrazový snímač
•          Objektív Canon s rozsahom ohnísk 12–48 mm
•          Technológia Axis Lightfinder 2.0
•          Technológia Axis Zipstream s podporou štandardov H.264/H.265

Vďaka podpore napájania PoE a redundantného jednosmerného zdroja sa táto 4K kamera ľahko inštaluje a bezpečne uchováva dáta aj pri výpadkoch prúdu. Technológia Axis Zipstream s podporou štandardov H.264 a H.265 navyše dramaticky znižuje požiadavky na šírku pásma a veľkosť dátového úložiska. Odpadá tiež potreba drahého osvetlenia - so zabudovaným infračerveným prísvitom je možné zabezpečiť nerušivý dohľad aj v úplnej tme aj na vzdialenosť viac ako 50 m (v závislosti na snímanej scéne). Kamera AXIS Q1798-LE sa začne dodávať prostredníctvom distribučných kanálov spoločnosti Axis v októbri 2019.

Kvalitu záberov z tejto jedinečnej kamery môžete posúdiť vo videu na tejto adrese.

Zobrazit Galériu

TAKTIQ Communications s.r.o.

Všetky autorove články
technológie kamera Canon dáta kvalita vykon

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať