SAMSUNG_1023 Advertisement SAMSUNG_1023 Advertisement SAMSUNG_1023 Advertisement

Black Friday s TCL: Objavte pohlcujúcu zábavu a posuňte svoj životný štyl na vyššiu úroveň

Tlačové správy
0

Na Čierny piatok ponúka spoločnosť TCL exkluzívne ceny na svoje veľkoformátové televízory

SAMSUNG 09 Advertisement

TCL ako popredná svetová značka elektroniky chápe, že je dôležité vytvoriť doma príjemné prostredie, ktoré podporuje celkovú pohodu. Na Black Friday ponúka spoločnosť TCL v spolupráci so svojimi predajcami sortiment veľkoformátových televízorov QD-Mini LED, ktoré pozdvihnú zážitok zo sledovania televízora a zlepšia životný štýl.

TCL X955: Vaša cesta k domácemu kinu pre nezabudnuteľné okamihy

Doprajte si filmové majstrovské dielo s televízorom TCL X955, ktorý je vašou vstupenkou na zábavu, aká tu ešte nebola. Tento televízor s 85palcovou obrazovkou a dychberúcim rozlíšením 4K Ultra HD (3840 x 2160 pixelov) sa môže pochváliť špičkovými technológiami Mini LED Premium, QLED a Full Array Local Dimming (FALD), ktoré vytvárajú bezkonkurenčné vizuálne pohltenie. Pokiaľ máte náladu na veľkolepé filmové večery, tento televízor premení vášu obyvačku na filmové útočisko.

Zažite kúzlo HDR vďaka špecializovanej technológii HDR Premium 5000 nitov, ktorá podporuje HDR10, HDR10+, HDR HLG a Dolby Vision IQ a prináša ohromujúce kontrasty a živé farby, které vás vtiahnu do každej scény. Výnimočná kvalita zvuku zvukového systému 4.2.2 s výkonom 80 W RMS a charakteristickým prínosom značky Onkyo zabezpečuje, že každý zvuk je rovnako podmanivý ako obraz.

Preskúmajte svet neobmedzenej zábavy s Google TV a integrovaným prehrávačom médií, a pritom ostaňte pripojení vďaka funkciám Wi-Fi, Bluetooth, DLNA v1.5, AirPlay 2 a HomeKit. TCL X955 nie je len televízor, je to vaša brána k filmovému zážitku určenému pre chvíle čistej radosti, a to priamo v pohodlí vášho vlastného domova.

Doporučená cena na Black Friday od 7 999 EUR za 98palcov a 4 599 za 85palcový model.

TCL 98C955: Vaša brána do rodinnej pohody

Ponorte sa do sveta pohody a podmanivej zábavy s našimi televízormi Mini LED a QLED, ktoré vytvárajú dokonalé prostredie pre spoločné rodinné okamihy. Nechajte sa pohltit nádherou hlbokej čiernej, oslnivého jasu a precízneho kontrastu, ktoré vytvoria vizuálnu hostinu pre vaše zmysly. Vychutnajte si bohaté a realistické farby technológie QLED, kedy sa každá scéna stane majstrovským dielom plným živých odtieňov a poskytne vám vizuálny zážitok, ktorý rozprúdi vaše emócie. Vďaka natívnemu 144Hz displeju hry a akčné sekvencie plynule prechádzajú do vzrušujúceho zážitku. Bez ohľadu na zdroj signálu je naše multiformátové HDR zárukou dokonalej kvality obrazu, ktorá vám zabezpečí úplnú relaxáciu vo vašom vlastnom priestore. Zvukový systém ONKYO 4.2.2 Dolby Atmos vás zahalí do pohlcujúceho zvuku a ponúkne zvukový zážitok, ktorý poteší všetky zmysly .

Doporučená cena na Black Friday od 3 999 za 98palcov.

TCL 98C805: Pozdvihnite svoju hernú cestu na vyššiu úroveň

Vydajte sa na herné dobrodružstvo, aké nemá obdoby, s našim špičkovým televízorom QD-Mini LED. Nie je to len televízor, je to váš portál k mimoriadnym herným zážitkom, ktoré si môžete vychutnať o samote a zároveň sa u nich poriadne vyšantiť. Vďaka obrovskej 98palcovej obrazovke a úchvatnému rozlíšeniu 4K Ultra HD ožije každá hra s bezkonkurenčným realizmom. Vďaka maximálnemu jasu 1600 nitov farby prekypujú životom a vytvárajú dynamické a pohlcujúce herné prostredie. Natívna variabilná obnovovacia frekvencia 144 Hz zabezpečí, že vašé herné seansy budú neuveriteľne plynulé a dokonale sa hodia pre rychlé akcie a srdcervúce dobrodružstvo.

Čo tento televízor skutočne odlišuje, sú jeho neuveriteľné schopnosti HDR. Ponorte sa do dychberúceho obsahu HDR s našim špecializovaným HDR Premium 1600 nitov, ktorý je kompatibilný s renomovanými formátmi ako HDR10, HDR10+, HDR HLG a Dolby Vision. Výsledok? Vaše obľúbené hry a filmy oslnia ohromujúcim kontrastom a dynamickým rozsahom a ponúknu nezabudnuteľný zážitok zo samostatného hrania.

Doporučená cena na Black Friday od 3 999 EUR za 98palcov a 1 959 EUR za 85 palcov.

TCL 85P745: Nekonečná domáca zábava

Televízor TCL 85P745 4K pripravuje pôdu pre výnimočný zážitok z domácej zábavy. Ponorte sa do kúzla kina vďaka technológiám Dolby Vision a Dolby Atmos. Tento televízor ponúka živé rozlíšenie 4K, viac než miliardu farieb a zvuk, ktorý vás zahalí do filmovej atmosféry, takže si v každom okamihu budete pripadať ako v kine. Vďaka podpore HDMI 2.1 zabezpečuje prvotriedny herný zážitok s vysokým rozlíšením obrazu, automatickou optimalizáciou obrazu a nízkou latenciou. Herný akcelerátor 120 Hz zaručuje ostré a plynulé hranie. Elegancia sa snúbi s funkčnosťou vďaka elegantnému dizajnu bez okrajov a tenkému kovovému lemovaniu, ktoré doplní akýkoľvek domáci dekor. Okrem zábavy sa TCL P745 stane vašim komunikačným centrom s funkciou Google Duo pre okamžité videohovory a hlasové poznámky.

S Google TV získate prístup k viac než 700 000 filmom a televíznym epizódam, ktoré sú usporiadané a vyhľadávané pomocou hlasových príkazov.

Doporučená cena na Black Friday od 1 299 EUR za 85palcov.

O spoločnosti TCL Electronics

TCL Electronics (1070.HK) je rýchlo rastúca spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti spotrebnej elektroniky a lídrom v celosvetovom priemysle výroby a vývoja televízorov. Bola založená v roku 1981 a teraz pôsobí na viac než 160 trhoch po celom svete. TCL sa špecializuje na výskum, vývoj a výrobu produktov spotrebnej elektroniky, od televízorov, cez audio až po inteligentné domáce spotrebiče. Navštívte domovskú stránku TCL na adrese https://www.tcl.com.

 

 

Zobrazit Galériu

TCL Electronics

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať