SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement

CES 2018: Lenovo predstavilo nové portfólio produktov pre lepšiu realitu

Tlačové správy
0

Headset Lenovo Mirage Solo so službou Daydream ponúkne doteraz jeden z najjednoduchších spôsobov spoznávania VR sveta v samostatnom zariadení bez potreby dokupovania ďalších súčastí. Vďaka inteligentným okuliarom Lenovo C220, môžu aj profesionáli pretvoriť svoju prácu prostredníctvom rozšírenej reality (AR). Toto monokulárne, ľahké a bezkáblové zariadenie, spojené so softvérom rozšírenej reality (AR), využíva možnosti smartfónu na rozšírenie servisných úloh, školení a ďalších.   

Pre použitie v domácnosti môžete získať personalizovanejší, praktickejší a zdieľaný zážitok so zariadením Lenovo Smart Display, ktoré má zabudovaný Google Assistant™. Taktiež sme našim notebookom dodali viac výpočtového výkonu: so stále pripraveným a pripojeným Miix 630 2v1, získate prenosnosť smartfónu s LTE1 a viac ako 20 hodinovú výdrž pri prehrávaní vlastných videí2 s plným výkonom a produktivitou, ktorú očakávate od počítača s Windows® 10 S. ThinkPad-y vylepšujú svoju pozíciu s prepracovaným radom X1 a modelové rady X,T a L sa zameriavajú na inovácie pre zákazníkov. Užívateľom taktiež prinášame jednoduchší spôsob prenášania dát a nastavení z jedného PC na ďalšie, identifikovanie bezpečných Wi-Fi sietí a PC diagnostiku s podporou cez jednu aplikáciu s Lenovo Vantage, na našich počítačoch s Windows 10.

Či už ide o virtuálne, rozšírené alebo inteligentnejšie funkcie. Realita nikdy nebola tak vzrušujúca.

Spolupráca v najlepšom: Nové Moto Mods a Developer Challenge s Indiegogo
V rámci rozšírenia rodiny Moto Mods, Motorola privítala od vývojárov dva nové módy. Vital Moto Mod obsahuje pokročilú senzorovú technológiu, ktorá vám vďaka integrovanému zariadeniu s veľkosťou Moto módu, umožňuje jednoducho sledovať vlastných päť životných funkcií. Použite svoj moto z na meranie piatich životne dôležitých telových funkcií – tep srdca, dychovú frekvenciu, kyslíkový pulz, telesnú teplotu, a po prvýkrát, presné meranie systolického a diastolického krvného tlaku z vášho prsta.

Víťaz hlavnej ceny Transform the Smartphone Challenge 2017 s Indiegogo, Livermorium Slider Keyboard Moto Mod, vám prináša plnú QWERTY vysúvateľnú klávesnicu, ktorú možno v prípade potreby nakloniť o 60 stupňov. Pre vývojárov inšpirovaných platformou Moto Mods, Motorola a Indiegogo taktiež obnovili Transform the Smartphone Challenge, kde im ponúkajú možnosť priniesť skvelé nápady a koncepty priamo na trh.

Lepšie spolu: Lenovo Mirage Solo s Daydream Headset + Lenovo Mirage Camera
Vďaka rozdielom v tvorbe virtuálnej reality (VR) pre samostatný headset Mirage Solo VR a Mirage VR180 od Lenovo, môžu zvedavci konzumovať a vytvárať VR obsah neuveriteľne jednoducho a hladko. 

Osloboďte sa od káblov, počítačov a telefónov s pohodlím a jednoduchosťou prvého samostatného Daydream headsetu na svete a buďte jedným z prvých, ktorí sa nechajú uniesť s WorldSense™ technológiou sledovania pohybu na platforme virtuálnej reality Google Daydream. Pri používaní WorldSense, sa môžete prirodzene nakloniť, vyhýbať sa alebo čupieť v priestore, zatiaľ čo sa pohybujete veľkou knižnicou magického obsahu, ktorý popiera realitu. Poháňaný platformou Qualcomm® Snapdragon™ 835 VR, Lenovo Mirage Solo prináša vysokokvalitné a pohlcujúce zážitky. Vďaka bezdrôtovému Daydream ovládaču, ktorý môžete v hre zmeniť na baseballovú palicu, volant alebo čokoľvek, čo potrebujete, budú vaše hry ešte viac pripomínať realitu.  

Teraz si môžete vytvoriť svoj vlastný VR obsah a následne zažiť s Lenovo Mirage Camera a Daydream momenty, ktoré sa opakujú raz za život. Táto vrecková kamera zjednodušuje technológiu potrebnú na zachytenie 3D fotografií a videí s duálnou 13 MP fisheye kamerou a jej zorným poľom 180 x 180 stupňov. Vytvárame nástroje, ktoré robia váš vlastný VR obsah prístupný a zábavný. Fotky a videá s Lenovo Mirage Camera môžu byť nahrané na vaše osobné účty Google Photos™ a YouTube™ a následne si ich môžete prezerať a zdieľať. Obsah môžete sledovať na štandardných prehliadačoch prostredníctvom zariadení Mirage Solo s headsetom Daydream alebo na najpoužívanejších VR headsetoch, ktoré už možno máte. Prichádzajú s platformou Qualcomm Connected Camera®, ktorá obsahuje vysokokvalitné duálne kamery, vstavaný WiFi a mobilný modem X9 LTE ​​vo verzii LTE.

Nové riešenie Glass C220 spája učenie umelej inteligencie a rozšírenú realitu
Nový systém inteligentných okuliarov Lenovo Glass C220 pozostáva z okuliarov a krabičky do vrecka. Pracuje s tým, že rozpoznáva a identifikuje objekty v reálnom živote pomocou technológií s umelou inteligenciou (AI). Ľahké, 60-gramové okuliare pracujú na systéme Android. Rozšírenú realitu (AR) zažijete jedným okom, zatiaľ čo druhé oko sleduje reálny svet. Stiahnite si LNV aplikáciu (AH Cloud) do svojho smartfónu a potom pripojte vreckovú krabičku do smartfónu. Nové Glass C220 možno využiť na rôzne druhy činností a vzdelávacích scenárov, od zberu informácií dostupných v zornom poli, až po poskytnutie podrobných inštrukcií pri opravách, identifikovaní pokazených komponentov a riešení pri odstraňovaní problémov so vzdialeným kolegom, pričom ruky máte voľné na ďalšie činnosti. Nové Glass C220 sú AR nositeľným koncovým zariadením, ktoré obsahuje protihlukovú interakciu, mobilnú výpočtovú kapacitu, prispôsobiteľné módy a ďalšie.

Lenovo NBD AH Cloud 2.0 je podniková SaaS platforma, ktorá funguje na technológiách AR, AI a big data, ktorá môže zvýšiť povedomie a pracovné schopnosti pracovného personálu. AH Cloud je v súlade s koncepciou rozšíreného človeka, čo je ideálne pri vzdialenej údržbe priemyselných zariadení, inteligentné príkazy a expedíciu, 3D diagnostiku, inteligentný cestovný ruch a ďalšie oblasti. Videosystém komunikácie pracuje na technológii Kepler, zahŕňajúcej on-to-many two-way video; systém riadenia práce je založený na technológii Titan, pričom užívateľ môže vytvoriť a upravovať projekt bez znalosti programovania. Navyše, inteligentný detekčný systém postavený na technológii od spoločnosti Martin, vie po naučení obrázkov v reálnom čase rozoznávať viacero typov objektov súčasne.

Začni a ukonči svoj deň šikovnejšie s Lenovo Smart Display
Lenovo Smart Display so zabudovaným Google Assistant robia z domáceho využívania technológie zážitok, ktorý je pohodlnejší, intuitívny a zdieľaný. Vytvorte si domáci hub pre všetky vaše pripojené domáce zariadenia, od svetiel po kúrenie a ďalšie – kontrolované vašim hlasom a dotykom. Použite Google Assistant na ukázanie cesty na Google Maps™, sledujte YouTube™ videá, uskutočnite videohovor s vašimi priateľmi prostredníctvom Google Duo™, počúvajte hudbu a ďalšie. Lenovo Smart Display prichádza v 8-palcových alebo 10-palcových modeloch a je poháňaný platformou Qualcomm® Home Hub.

Stále zapnuté, stále pripojené PC
So zariadením Miix 630 posúvame prenosnosť počítačov o ďalší krok vyššie. Odpojiteľné zariadenie 2v1 vyvracia očakávania toho, čo skutočne dokáže prenosný počítač. Získate s ním flexibilitu a produktivitu notebooku s Windows 10 S a stále pripravený a pripojený systém podobný smartfónu.1 Môžete sa spoľahnúť na rýchlu sieť 4G LTE2 namiesto Wi-Fi a s batériou, ktorá výdrží až 20 hodín prehrávania vlastného videa.Postavený na platforme Qualcomm Snapdragon 835 Mobile PC, Miix 630 má hrúbku iba 15.6 mm a váži iba 1.33 kg. Vďaka výbave s Windows 10 S a Cortana® môžete používať svoj hlas na prístup k svojmu osobnému asistentovi a používať biometrické rozpoznanie tváre Windows Hello™ pre bezpečnejšie a pohodlnejšie prihlásenie.

Progresívne prístupný a inteligentnejší rad ThinkPad
Značka ThinkPad pokračuje v novom definovaní zlatého štandardu v biznisových notebookoch pre profesionálov. V rámci meniaceho pracovného prostredia pridávame inovácie pri displejoch, ochrane súkromia a pripojiteľnosti v rámci celej línie produktov X1. Dávame Tabletu X1 nový, 13-palcový dizajn s 3K displejom a voliteľnou LTE-A konektivitou. Pri X1 Carbon a X1 Yoga umožňujeme používanie Amazon Alexa a pridávame prémiový displej s podporou Dolby Vision HDR3 pre neuveriteľné sledovanie spolu s vychytávkou ThinkShutter Camera Privacy – čo znamená, už žiadne nálepky na vašich kamerách. Taktiež sme k radu X1 Carbon pridali dotykové modely – čo dáva užívateľom ešte viac dôvodov na obľúbenie si svetovo najtenšieho 14-palcového notebooku a navyše k tomu disponuje až 15-hodinovou výdržou batérie.

Naprieč značkou sú, X280, X380 Yoga, T480, T480s, T580, L380, L380 Yoga, L480 a aj L580 všetky modernizované. Najmä X280, stroj cestných bojovníkov, sa zoštíhlil iba na 1,16 kg, zatiaľ čo T480 prepisuje firemné štandardy s novým bočným ukotvením, infračervenou kamerou, globálnou LTE-A pripojiteľnosťou a úžasnou 27-hodinovou4 výdržou batérie. T480 kombinuje výkon s najlepšou hmotnosťou vo svojej triede a model T580 vám dá rýchlejšiu pamäť, dvojitý úložný priestor a nové ukotvenie pre nekompromisnú silu.

Keď nie ste na cestách a chcete vo svojej domácnosti viac obrazoviek, nový Lenovo Thunderbolt™ 3 Graphics Dock vám umožňuje pripojiť až tri 4K displeje k vybraným Lenovo počítačom6 – súčasne tak môžete získať panoramatické zobrazenie, zyýšenie výkonu vďaka samostatnej grafickej karte a nabíjanie počítača. Vylepšite svoje zážitky so zapojením IdeaPad™ 720S a s Lenovo Explorer pohlcujúcim headsetom pre Windows Mixed Reality7 cez grafický dok – čo vám umožní hrať VR hry, cestovať po svete cez holo-tours a ďalšie.

Cena a Dostupnosť
Pozrite news.lenovo.com pre informácie o cenách a dostupnosti produktov. 


1Vyžaduje zvlášť zakúpené mobilné dáta, ktoré sa môžu líšiť od miesta používania. Dodatočné podmienky a / alebo poplatky platia. Rýchlosť pripojenia sa bude meniť v závislosti od miesta, prostredia, podmienok siete a iných faktorov.
2Viac ako 20 hodín sledovania videa vyžaduje zariadenie s Qualcomm Snapdragon 835 SoC, 4gb RAM, 128gb UFS úložiskom. Životnosť batérie testovaná pri nepretržitom prehrávaní FHD videa, rozlíšenie 1080p (1920x1080), svetelnosť 150 nits, hlasitosť systému 17%, hlasitosť prehrávača na 100%, prehrávané na celej obrazovke z vlastného úložiska, so zapojenými slúchadlami, bezdrôtová sieť zapnutá ale nezapojená. Všetky tvrdenia o výdrži batérie sú približné. Skutočný výkon batérie sa bude líšiť a závisí od mnohých faktorov, vrátane konfigurácie a použitia produktu, softvéru, prevádzkových podmienok, bezdrôtovej funkčnosti, nastavení správy napájania, jasu obrazovky a ďalších faktorov. Maximálna kapacita batérie prirodzene klesá s časom a používaním.
3Dolby Vision bude dostupné so softvérovou aktualizáciou.
4 Merané s použitím using BAPCo MobileMark 2014.
5 Lenovo Thunderbolt 3 Graphics Dock je kompatibilný s 13-palcovým IdeaPad 720S s ôsmou generáciou Intel Core procesora.
6IdeaPad 720S a Lenovo Explorer pohlcujúci headset pre Windows Mixed Reality sú predávané samostatne.
Zobrazit Galériu

SKPR Strategies, s.r.o.

Všetky autorove články
Lenovo CES 2018 virtuálna realita VR rozsirena realita AR umelá inteligencia AI

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať