SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Canon predstavuje rad Océ ColorWave 3000. Riešenie pre profesionálov hľadajúcich veľkoformátovú tlač bez kompromisov

Tlačové správy
0

Canon Europe zahajuje predaj nového radu veľkoformátových tlačových zariadení Océ ColorWave 3000 určených nielen pre technické výkresy, ale aj pre úchvatné krátkodobé grafické inštalácie. Možnosti týchto nových tlačových riešení zodpovedajú potrebám firiem z oblasti architektúry, inžinieringu, výroby a výstavby, ale uľahčí aj každodenné fungovanie veľkých korporácií. S radom Océ ColorWave 3000 získajú zákazníci ešte väčšiu flexibilitu a možnosť tlače širšej škály výstupov – od čiernobielej technickej dokumentácie, výkresov a máp až po plne farebné interiérové a krátkodobé exteriérové grafiky, ako sú plagáty alebo roll-upy.

Nový rad Océ ColorWave 3000 prináša dva odlišné modely: Océ ColorWave 3500 a Océ ColorWave 3700. Obidva spĺňajú nároky podnikov pracujúcich so stredne veľkými objemami tlače a zároveň firmám ušetria čas, čo významne urýchli návratnosť obstarávacej investície.

Istota kvality farieb
Tieto nové tlačové zariadenia spoliehajú na rokmi overenú technológiu Océ CrystalPoint, ktorá v sebe spája to najlepšie z tonerovej a atramentovej tlače v podobe Océ Tonerových Perál, pri tlači natavených do tonerového gélu, ktorý kryštalizuje na tlačovom médiu. Od uvedenia technológie Océ CrystalPoint na trh v roku 2008 už Canon nainštaloval po celom svete viac ako 10 000 zariadení s touto technológiou. Océ CrystalPoint poskytuje zákazníkovi možnosť využívať lacnejšie tlačové médiá bez toho, aby musel ustupovať z nárokov na výslednú kvalitu. Výstupy vytvorené pomocou technológie Océ CrystalPoint sú okamžite suché a umožňujú tak skladanie, radenie a ďalšie nakladanie s dokumentmi bez nutnosti odkladu.

Použitie Océ Tonerových Perál zabezpečuje vysokú priľnavosť a odolnosť proti oderom a zároveň ponúka aj ostré a čisté linky s minimálnym rozpitím pre vysokú kvalitu výsledných dokumentov a grafiky. Výtlačky vytvorené touto technológiou sú tiež vodeodolné a umožňujú využitie aj pre krátkodobé vonkajšie inštalácie.

Rad tlačových zariadení Océ ColorWave 3000 ponúka tiež technológiu Océ PAINT (Piezo Acoustic Integrated Nozzle Technology), ktorá pomáha predchádzať zlyhaniu trysiek priamo v priebehu tlače a prispieva tak k istote kvality tlače s nižšími časovými nárokmi na každodennú údržbu.

Océ ColorWave 3500 pojme až štyri rolky tlačového média a hodí sa pre zákazníkov tlačiacich 5000 m² za rok.

Od tlače až po dokončenie
Océ ColorWave 3500 disponuje kapacitou až štyroch roliek tlačového média, a zákazníci medzi nimi môžu automaticky prepínať pre dosiahnutie ešte vyššej produktivity. Océ ColorWave 3700 pojme dokonca až šesť roliek tlačového média – teda až 1 200 metrov, a dokáže v rýchlom režime vytlačiť až 368 m² plagátov za jeden deň.

Rad Océ ColorWave 3000 so sebou prináša aj softvérové ​​riešenie Océ ClearConnect, ktoré firmám uľahčuje riadenie komplexných tlačových úloh a ponúka flexibilnejšie a intuitívnejšie užívateľské prostredie pre posielanie tlačových súborov do tlačového zariadenia.

Pre elimináciu chýb a omeškania je tu Océ Publisher Select umožňujúci zákazníkom automatické náhľady tlačových úloh. Ďalšou podporou je tiež Océ Print Assistant, ktorý je schopný automaticky určiť správne nastavenia tlačového režimu aj potrebné tlačové médium, aby sa tlačové zariadenie mohlo samo prepnúť na úlohu s najvhodnejším tlačovým médiom bez nutnosti manuálneho zásahu.

Océ ColorWave 3700 má kapacitu až na šesť roliek tlačového média a za jeden deň môže vytlačiť až 368 m² plagátov.

Océ Folder Express 3011, Océ Folder Professional 6011/6013 a Océ Stacker Select zase ponúkajú kompaktné on-line riešenie pre automatické skladanie a stohovanie. Ocenia ich tak zákazníci z pracovných prostredí s vysokými nárokmi na rýchlosť produkcie.

Že sa tlačové zariadenia Océ ColorWave 3000 hodí aj do menších kancelárskych priestorov potvrdzuje aj skutočnosť, že spolu s Folder Express 3011 zaberú o 25% menej miesta, než potrebovali Océ ColorWave 500 a ColorWave 700 doplnené o zodpovedajúce dokončovacie riešenia.

Nielen pre technické výkresy
Tlačové zariadenia radu Océ ColorWave 3000 vďaka jednoduchosti používania ponúkajú zákazníkom prístup k novým službám nad rámec bežnej čiernobielej tlače technických výkresov. Dokážu odviesť väčší objem ešte kvalitnejšej práce.

Océ ColorWave 3700 podporuje takmer štyridsiatku rôznych typov tlačových médií, a to až do hrúbky 800 mikrometrov. Vďaka technológii Océ MediaSense sa navyše automaticky upravuje vzdialenosť medzi tlačovou hlavou a tlačovým médiom na vždy optimálnu úroveň, čo poskytuje firmám možnosť tlače na ešte širšiu škálu tlačových médií, a to vrátane nepotiahnutého papiera.

Dodávky nového radu tlačových zariadení Océ ColorWave 3000 začnú v treťom štvrťroku tohto roka.

Carel Raijmakers, riaditeľ divízie Industrial & Production Solutions, Imaging Supplies, AEC & M a TDS v spoločnosti Canon Europe hovorí: „Nech už naši zákazníci chcú naďalej tlačiť výhradne technickú dokumentáciu a výkresy CAD alebo uvítajú aj rozšírenie produkcie aj do oblasti krátkodobých grafických inštalácií, tlačové zariadenia radu Océ ColorWave 3000 im to umožnia. Ide o jedinečné farebné tlačové riešenie, ktoré pomôže sformovať inovatívne vízie zákazníka do podoby výkresu a vdýchnuť im život vďaka plne farebným vizuálom. To všetko s istotou vysokej kvality tlače v každom okamihu a pri každej tlačovej úlohe."

Zobrazit Galériu

Canon Slovakia s.r.o.

Všetky autorove články
Canon tlaciaren velkoformatova tlač profesional farba

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať