SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

Československá konferencia JavaScript Days 2021 sa začína už vo februári!

Informatizácia
1

Špeciálny projekt

Patríte aj VY k JavaScript vývojárom, front-end programátorom a všeobecne všetkým, čo sa o JavaScript a súvisiace technológie zaujímajú? PRIPOJTE SA!

2-dňová online konferencia, ktorá sa uskutoční 17.-18.2.2021 vás prevedie aktuálnymi novinkami v programovaní v JavaScripte či využití frameworkov. Taktiež vám priblíži, ako efektívne a elegantne vyvíjať weby a aplikácie aj s ohľadom na užívateľskú prívetivosť.

Pridajte sa k najvýznamnejším českým a slovenským odborníkom zo sveta JavaScriptu! Už teraz sa môžete tešiť na Michala Altaira Valáška, Pavla Ungra, Jaroslava Tulacha a iných.

 ,,Aj keď konferencia nebude miestom pre osobné stretnutie s členmi odbornej JavaScript komunity, poskytne priestor k zdieľaniu informácií a skúseností aspoň vo virtuálnom priestore,“ hovorí Michal Altair Valášek, odborný konzultant, lektor a vývojár. Registrujte sa ešte dnes!

Počas celej konferencie bude k dispozícii LIVE chat so spíkrami, ktorí radi zodpovedajú vaše otázky. Ako bonus získate bezplatný 7-dňový archív záznamu prednášok.

V spolupráci tých najpovolanejších a najskúsenejších sme pre vás pripravili nasledovné témy:

  • JavaScript 2021
  • Framework React, Angular, Vue.js
  • návrhy REST API
  • Programovanie s Typescript
  • ASP.NET Core
  • SEO, UX
  • Automatizované testovanie

Kompletný PROGRAM konferencie

2 DNI KONFERENCIE 12 PREDNÁŠOK 11 TOP EXPERTOV

Je to jednoduché, stačí pár kliknutí a ste v tom s nami, z pohodlia vášho domova. Všetky informácie nájdete na www.javascriptdays.sk.

 

Zobrazit Galériu

1 komentár

. reakcia na: Československá konferencia JavaScript Days 2021 sa začína už vo februári!

1.2.2021 20:02
Super, nech tam naucia ludi robit lepsie s JS, lebo vsetky react, angular a pod. JS stranky vratane facebooku su extra pomale.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať