CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Creative T100: Stolné Audio sa stáva Hi-Fi

Tlačové správy
0

Spoločnosť Creative Technology dnes  oznámila uvedenie modelu Creative T100, najnovší prírastok dlhotrvajúcej T – série 2.0 stolných reproduktorových systémov -

medzi ktoré patria populárne T20 a T40 – výkonné reproduktory, ktoré zdobia mnoho stolov používateľov.

T100 obsahuje veľa zvukových portov aj napriek minimalistickému rozmeru. Vďaka priestorovému a prirodzenému zvuku vylepšenej  technológie BasXPort ™ a podávaného prostredníctvom 2,75 ”meniča s plným rozsahom so vstavaným digitálnym zosilňovačom budú používatelia hýčkaní krištáľovo čistými vokálmi a bohatými hlbokými tónmi. T100 zachádza ešte ďalej, pre vylepšený zvukový zážitok T100 spája svoj výkon (celkový výkon systému 40 W RMS, vrcholný výkon pri 80 W) s elegantným dizajnom, ktorý zaberá minimálnu plochu na pracovnom stole.

Keďže je zariadenie T100 veľmi univerzálne, ponúka veľa možností pripojenia - Bluetooth 5.0, 3,5 mm AUX-in, optický vstup a prehrávač USB FLAC - všetky sú prístupné pomocou praktického diaľkového ovládača. Svojím spôsobom je to moderná pocta objemným starým Hi-Fi systémom, ktoré boli súčasťou každej domácnosti, ktorá sa perfektne hodí pre dnešných náročných používateľov, ktorí hľadajú na svojom počítači alebo notebooku hviezdny zvukový upgrade.

Creative T100 je vynikajúcim zvukovým doplnkom na pracovnú plochu.

Creative T100 je dostupný za 99,99 EUR (bez DPH) na stránke Creative.com.

Viac informácií nájdete na adrese creative.com/T100.

Creative

Všetky autorove články
Creative reproduktor repro reprak zvuk

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať