SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Pohodlie na dosah: Uber v Bratislave predstavuje novú službu

Tlačové správy
0

Milióny ľudí na svete sa každý deň spoliehajú na Uber s cieľom dostať sa tam, kam potrebujú - či už hľadajú spoľahlivý spôsob, ako stihnúť svoj let, dôležité stretnutie alebo chcú zažiť luxusnú jazdu pri špeciálnej príležitosti. Oddnes to cestujúci v Bratislave budú mať vďaka Uberu ešte jednoduchšie a podobné zážitky budú mať na dosah ťuknutia prstom - spoločnosť totiž dnes spúšťa novú službu Uber Comfort, ktorá prináša viaceré vylepšenia každodennej jazdy. 

Uber Comfort bol navrhnutý pre cestujúcich, ktorí sú neustále na cestách a chcú si dopriať trochu viac pohodlia. Už sme to asi zažili všetci: Potrebujete trochu pokoja, radi by ste si vystreli nohy alebo sa chcete len pohodlne zviezť na večeru s priateľmi do mesta. Práve to sú dôvody, prečo tento úplne nový produkt svojim používateľom ešte viac zlepší ich zážitok z jazdy a to vďaka populárnym funkciám, ako sú: 

  • Preferencie cestujúceho: Cestujúci si budú môcť vopred vyžiadať svoju preferovanú teplotu a tiež informovať vodiča, že uprednostňujú tichú a pokojnú jazdu, aby si svoju cestu užili v absolútnom pohodlí.
  • Novšie, priestrannejšie vozidlá: Každý sa teraz môže odviezť pohodlne vozidlom, ktorého model a výroba spĺňa konzistentné štandardy. Pri Uber Comfort ide o vozidlá vyššej triedy ako napríklad Škoda Superb, Opel Insignia, Hyundai IONIQ alebo Peugeot 508.
  • Extra priestor na nohy: Jazdy cez Uber Comfort budú spĺňať požiadavky na minimálny priestor na nohy, takže si cestujúci užijú viac pohodlia, keď si ich budú môcť vystrieť.

Pri spustení služby sa Uber riadil preferenciou vodičov, ktorí chcú lepšie vychádzať v ústrety očakávaniam cestujúcich. Rovnako väčšina biznis cestujúcich a zamestnávateľov požadovala ďalšie funkcie, ktoré im pomôžu absolvovať jazdy s vyšším štandardom za dostupnú cenu. Na to, aby vodiči mohli poskytovať službu Uber Comfort, musia mať vozidlo vyššej triedy, odjazdených aspoň 250 jázd a ich hodnotenie musí byť minimálne 4,9 a viac.

Uber

Všetky autorove články
Uber taxi doprava sluzba

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať