Poradíme vám, ako moderne sporiť s inteligentou bankou + súťaž o štýlové BMW na 2 týždne!

6

ŠPECIÁLNY PROJEKT

Veľa ľudí si dáva začiatkom nového roka predsavzatia. Niekto sa prihlási do fitka, ďalší bude čítať týždenne jednu knihu, iný chce zasa viac cestovať alebo si kúpiť  nábytok. Každý po niečom túži. Ak túžiš kúpiť si technológiami nadupaný mobil či zariadiť si byt, no momentálne to z bežného príjmu nedáš, nič sa nedeje.  Rozhodne nie si jediný. K tvojim métam ti môže dopomôcť šikovná appka.

Apropo vieš, že k najčastejším predsavzatiam patrí práve sporenie? Koniec – koncov aj na tie ciele, ktoré s financiami na prvý pohľad nesúvisia, možno tiež budeš potrebovať peniaze. Dávať si ciele je základom úspechu, ale už ťažšie je ich aj dodržať. Našťastie, v dnešnej dobe existujú možnosti, ako to zvládnuť ľahšie.  

Napríklad taká banka v mobile, akou je 365.bank, na ktorej aj my už fičíme, ti v tom celkom pekne pomôže. Ako? Sporenie si založíš v appke na pár klikov. Takže výhovorka, že sa ti nechce chodiť do banky, je síce dobrý pokus, ale v tomto prípade neobstojí smiley. Sporiť si môžeš na každé jedno novoročné, ale aj celoročné predsavzatie, cieľ alebo sen. Takže, ak sa snažíš šetriť niekde inde a máš to všetko na jednej kope, tak vedz, že tu sa to dá prehľadnejšie.

       

Keďže tých snov môže mať človek viac, v 365-ke mysleli aj na to, preto si môžeš založiť hoci aj 50 sporení naraz. Ku každému si pridáš obrázok, aby ti pripomínal, na čo si šetríš. Pre poriadok si toto sporenie môžeš pomenovať, nech vieš, na čo sa máš tešiť. Aby to bolo zábavnejšie, v ponuke predvolených cieľov sporenia sú aj „Neresti a maličkosti“, „Chcem byť bohatý“ či dokonca „Lístok na Mars“. Obrázok vysnívanej pláže s ohnutou palmou alebo novej edície parádneho smartfónu ťa môže vždy nakopnúť, aby si si viac odložil a menej míňal.

Pri každom sporení pritom vidíš, ako na tom si, koľko máš už našetrené a kedy dosiahneš cieľovú sumu. Ak sa ti bude zdať, že ten termín je v nedohľadne, máš ďalšiu motiváciu zvýšiť si mesačnú sumu, ktorú si odkladáš. Napríklad aj tak, že si k nej jednorazovo vložíš viac peňazí než si si stanovil pri zakladaní tohto sporenia, ak ti na konci mesiaca nejaké zvýšia.

Pokiaľ by si mal zajačie úmysly si zo sporenia peniaze predčasne vyberať, tak si ho môžeš v appke aj skryť. Potom ho neuvidíš, a tým pádom ťa to nebude lákať. Skryté sporenie sa samozrejme dá opäť zviditeľniť na domovskej stránke, len sa k nemu bude treba preklikať. Aj takto dáva appka na teba a tvoje sporenie pozor.

Ak by si však nasporené peniaze predsa len potreboval (pretože človek nikdy nevie), stačí niekoľko klikov a prevedieš si ich na bežný účet.

Ozaj, a podobne rýchlo, ako si vieš založiť sporenie, si pravdaže ešte predtým založíš v 365 banke aj účet, vrátane zmlúv a iných povinností. V mobile, samozrejme, veď máme rok 2019. smiley Takto do banky „chodí“ podľa prieskumu 365-ky viac ako polovica dnešných Slovákov. Je jasné, že keď v mobile nájdeš rôzne iné užitočné appky, ako sú Facebook, Whatsup, Waze, tak v ňom môžeš mať aj celú banku. Navyše ťa to nebude nič stáť.

Suma sumárum, podčiarknuté a zrátané: za 0 eur mesačne dostaneš celú banku v mobile, môžeš si plniť svoje novoročné predsavzatia (za čo ťa odmenia úrokom 0,365 % mesačne) a appka ťa naučí rozumne gazdovať s tvojimi peniazmi. Takto sa môžeš pridať k viac ako polovici moderných Slovákov, ktorí banke za účet nič neplatia.

A tvoje novoročné predsavzatie –  šetriť na svoj sen –  sa môže začať.

Navyše, ak sa zapojíš aj do našej súťaže s 365.bank, ako bonus môžeš vyhrať štýlové BMW na dva týždne!

Máš aj ty novoročné predsavzatie, kúpiť si tento rok niečo, po čom veľmi túžiš, ale momentálne je to mimo tvojho rozpočtu? Chystáš sa sporiť si na tento sen? Pomôžeme ti, aby nadupaný foťák, tablet, mobil alebo dizajnový nábytok mohol zamieriť do tvojej domácnosti. A ešte aj môžeš vyhrať skvelú cenu: štýlové BMW na dva týždne! 

Podmienky súťaže:
-        stiahni si appku 365.bank
-        založ si účet a aj sporenie na konkrétny cieľ
-        napíš do komentu na našej Facebookovej stránke, na čo si sporíš


Súťaž trvá do 14. februára 2019. Žrebovať sa bude z troch súžaťnýck kôl. 

Zobrazit Galériu

365.bank

Všetky autorove články

6 komentárov

Banky reakcia na: Dávate si novoročné predsavzatia? Poradíme vám, ako moderne sporiť

16.1.2019 23:01
Sú nebezpečné pre peniaze, preto ich treba držať inde ako v banke. Tisíc spolupracovníkov je záruka spoľahlivosti viac ako 10 rokov. Nezávislých a školených. Hľadaj!
Reagovať

Urok reakcia na: Dávate si novoročné predsavzatia? Poradíme vám, ako moderne sporiť

16.1.2019 16:01
https://365.bank/cennik/ hovori ze to je urok 0.365% p.a. t.j. nie mesacne.
Reagovať

RE: Urok reakcia na: Urok

16.1.2019 17:01
no jo, v texte clanku je mesacne, stranku banky som nepozeral: ... (za čo ťa odmenia úrokom 0,365 % mesačne) ...
Reagovať

re: hmm reakcia na: Dávate si novoročné predsavzatia? Poradíme vám, ako moderne sporiť

16.1.2019 13:01
Lenze to je mesacny, takze rocne je to 4,38 %, co uz je viac ako priemerna inflacia minuly rok (2,5 %) ;)
Reagovať

RE: re: hmm reakcia na: re: hmm

17.1.2019 07:01
ako aj vyssie napisal, ja som isiel podla ich cennika. ak mas chut a cas, rada pre reklamu iste oceni podnet ze v clanku pisu mesacne pritom je to rocne. ten rozdiel je markantny a zavadzanie slusne - paci sa mi ze autorom clanku je banka samotne :D
Reagovať

hmm reakcia na: Dávate si novoročné predsavzatia? Poradíme vám, ako moderne sporiť

16.1.2019 09:01
produkt ktory ma na trhu asi kazda banka - len v inej farbe a v inom slovniku

urok 0,365 .. cize ked zoberiem do uvahy inflaciu, tak mam kazdy rok mensiu hodnotu penazi pri tomto sporeni / neviditelnom stracani hodnoty

ponukate ako 365 nieco jedinecne? okrem dizajnu a marketingovej komunikacie smerom na mladych
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať