SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement

Doprajte vášmu psíkovi kvalitné psie konzervy či maškrty

Tlačové správy
0

Správna strava je pre psy každého veku mimoriadne dôležitá. Tá však nemusí byť postavená len na známych granulách.

SAMSUNG 042024 Advertisement

Hľadáte spôsob, ako odmeniť vášho psíka a potešiť ho niečím výnimočným? Vyskúšajte kvalitné konzervy slovenskej výroby či v poslednej dobe aj v našich končinách obľúbené pamlsky.

Maškrty pre psov im budú závidieť aj majitelia

Pamlsky sú tou pravou voľbou v prípade, ak chcete vášmu domácemu miláčikovi dopriať trochu lásky naviac a nechať ho vychutnať si ozajstnú pochúťku. Tieto maškrty pre psov sa dnes predávajú v rôznych prevedeniach. Ich výhodou sú aj viaceré zdravotné benefity, napríklad zlepšenie zdravia zubov. Je dokázané, že pomáhajú aj pri podpore lepšieho správania či zvýšení motivácie počas tréningu. Ak siahnete po ozajstnej kvalite, potešia jeho chuťové bunky a dodajú mu aj tak potrebnú vlákninu. Dnes už na trhu nájdete aj také výnimočné pochúťky ako bomboniéru na narodeniny pre psíka, slovenské králičie či bravčové uši, sušené šproty alebo dokonca hovädzie držky. Špecializované e-shopy, ako napríklad Panakei majú k dispozícii aj hypoalergénne pamlsky či dentálne kože.

Kvalitné psie konzervy aj s exotickým prekvapením

Na spestrenie jedálnička sú viac ako vhodné aj kvalitné psie konzervy. Ak ich zmiešate s kvalitnými granulami, pôjde o vyváženú a plnohodnotnú stravu. Ak sa vyberiete cestou hovädzích, jahňacích, morčacích či podobných konzerv od Panakei, vášmu psovi doprajete zlatý štandard s názvom „single proteín, teda strava bude obsahovať výhradne jeden druh bielkoviny. A čo tak konské mäso s čiernym žeriavom a šampiňónmi, teda vysoko prijateľný pokrm z hľadiska stráviteľnosti? Aj na slovenskom trhu si už dokážete v konzerve zakúpiť aj takéto špeciality, podobne aj ako exotickú odrodu klokanieho mäsa. Problémom nie je si objednať ani hypoalergénne konzervy pre psov s intoleranciami a alergiami, kedy je potrebná tá najvyššia kvalita surovín a vyvážená zmes minerálov a vitamínov.

Zdroj obrázku: manushot / Shutterstock.com

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať