ESET vydáva firemné viacfaktorové overenie ESET Secure Authentication vo verzii 3.0

Tlačové správy
0

ESET, globálny líder v oblasti IT bezpečnosti, vydáva na trh svoje viacfaktorové overovanie ESET Secure Authentication vo verzii 3.0. Riešenie umožňuje firmám všetkých veľkostí zabezpečiť firemné zariadenia, predchádzať únikom údajov a byť v súlade s nariadeniami. Táto nová verzia prináša celý rad vylepšení, vrátane zavedenia komponentu Identity Connector a podpory biometrickej autentifikácie.

Identity Connector poskytuje zákazníkom možnosť využiť ESET Secure Authentication na ochranu akejkoľvek služby alebo aplikácie, ktorá využíva treťostranné overovanie identity, prostredníctvom integrácie autentifikačného protokolu SAML. Tým sa výrazne rozširujú možnosti integrácie, ktoré teraz umožňujú zákazníkom využívať ESET Secure Authentication na ochranu prístupu k širokému spektru služieb a prostredí, ako sú e-mail, VPN, Office 365 alebo Dropbox.

Verzia 3.0 taktiež prináša podporu natívneho biometrického overovania v mobilných aplikáciách ESET Secure Authentication, čo znamená, že používatelia môžu teraz pri schvaľovaní žiadostí o overenie používať integrované skenery odtlačkov prstov a rozpoznávanie tváre.

Nové notifikačné centrum poskytuje používateľom možnosť konfigurovať svoje vlastné notifikácie tak, aby boli proaktívne informovaní bez potreby prihlásenia do aplikácie. Aktualizácia tiež prináša významné vylepšenia výkonu, vďaka čomu zákazníkom poskytuje robustné riešenie na pokrytie nasadení na väčší počet zariadení alebo aplikácií.

„Firemné IT bezpečnostné riešenia musia byť spoľahlivé, ľahko použiteľné a musia mať minimálny dopad na procesy spoločnosti. S rastúcimi očakávaniami na zabezpečenie celého radu firemných zariadení a prostredí poskytuje ESET Secure Authentication jednoduché a efektívne mobilné riešenie, ktoré zabezpečuje prístup k údajom a do cloudu bez ovplyvnenia produktivity zamestnancov,“ hovorí Vladimír Maťovčík, produktový manažér spoločnosti ESET.

„Uvedenie komponentu Identity Connector zvyšuje úroveň zabezpečenia tohto riešenia, zatiaľ čo vylepšený výkon a pridaná podpora biometrie pre iOS a Android zákazníkom uľahčujú samotné používanie,“ dodáva Maťovčík.

Viac informácií o najnovšej verzii ESET Secure Authentication nájdete na www.eset.sk.

Zobrazit Galériu

ESET

Všetky autorove články
ESET internet web online ochrana virus aplikácia softver

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať