CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Spoločnosť Synology® predstavuje zariadenie SA3200D určené k ochrane dôležitých firemných služieb

Tlačové správy
0

Spoločnosť Synology Inc. oznámila, že je možné zakúpiť systém úložiska s duálnym radičom SA3200D, ktorý ponúka maximálnu dostupnosť systému v rámci jediného zariadenia. Model SA3200D patrí do rodiny zariadení Synology SA, škálovateľných úložných systémov s vysokým výkonom určených k zjednodušeniu a centralizácií správy dát.

„Firmy sa obávajú o svoje citlivé dáta a hľadajú preto riešenie pre správu dát priamo vo firme, súčasne však očakávajú jednoduché používanie a spoľahlivosť verejných cloudov,“ uviedol Jason Fan, produktový manažér v spoločnosti Synology Inc. „Spoločnosť Synology významne investovala do hardvérových a softvérových súčastí zariadenia SA3200D tak, aby dosiahla maximálnu dostupnosť služieb v rámci jediného, ľahko nasaditeľného balíčka.“

Maximalizácia dostupnosti služieb, minimalizácia výpadkov
Vďaka konštrukcii radiča active-passive ponúka model SA3200D redundanciu hardvéru na všetkých úrovniach a predchádza tak možným poruchám. Úložisko s dvomi radičmi zabezpečuje automatickú ochranu prepnutím služieb pri zlyhaní a architektúra s možnosťou výmeny za prevádzky zabezpečuje nepretržitú prevádzku kritických služieb podniku. Konštrukcia zdieľaného úložiska a rozšíriteľná architektúra s kapacitou až 500 TB1 znižuje celkové náklady na vlastníctvo (TCO).

Špecifikácia radiča:
Procesor: Intel® Xeon® štvorjadrový
Integrované porty 10GbE: Podporuje rýchlejšiu sieťovú kartu umožňujúcu vyššiu priepustnosť
SATA DOM: Izoluje súbory operačného systému od uložených dát
Integrovaná ochrana a dostupnosť dát
Ľahké nasadenie zamestnancami IT oddelenia a významné zjednodušenie operácií vďaka komplexným nástrojom určeným pre firmy a pre ochranu ich dát. 

Ochrana virtuálnych počítačov, SaaS a koncových bodov
Centralizované riešenie zálohovania pre ochranu virtuálnych počítačov so systémami VMware a Windows Server, koncových bodov so systémom Windows a účtov služieb Office 365 a G Suite. Správa všetkých úloh zálohovania z jedinej konzoly a okamžité obnovenie dát pomocou flexibilných metód obnovenia. Ďalšie informácie o službe Synology Active Backup.

Prechádzanie straty dát pomocou snímkov a replikácie
Integrácia nástroja Synology Snapshot Manager do systému VMware a Windows pre ochranu dát konzistentných s aplikáciami. Služba Snapshot Replication zabezpečuje ochranu zdieľaných adresárov a jednotiek LUN vo všetkých ostatných pracovných záťažiach.

Ďalšie informácie o našich virtualizačných riešeniach.
Ďalšie informácie o zariadení SA3200 nájdete na stránke: https://www.synology.com/products/SA3200D.


1Zariadenie SA3200D podporuje 12 šácht na disky SAS, ktoré je možné pomocou dvoch rozširovacích jednotiek RXD1219sas, predávaných samostatne rozšíriť až na 36 diskov. 
 
Zobrazit Galériu

agentúra orgi.sk

Všetky autorove články
system disk dáta pamat pocitac Synology

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať