SAMSUNG_062022 Advertisement SAMSUNG_062022 Advertisement SAMSUNG_062022 Advertisement

Edison Mail: e-mail bez spamu, špehovania a s prílohami hoci aj 100 MB

3

OnMail, nová e-mailová služba spoločnosti Edison Mail, je pokus o zlepšenie e-mailov od základu. Je zameraná hlavne na ochranu súkromia a pohodlie. Kľúčová funkcia je možnosť filtrovať každého nového odosielateľa, ktorý sa vám pokúša poslať e-mail, a do schránky s doručenou poštou povoliť vstup iba pre tie kontakty, ktoré si želáte. OnMail pri prvej správe od daného kontaktu ukáže adresu, meno a náhľad obsahu, používateľ potom môže kontakt zablokovať či povoliť.

Cieľom funkcií zrušenia odberu a blokovania je poskytnúť používateľom oveľa väčšiu kontrolu nad tým, kto ich môže kontaktovať. Funkcia delenia doručenej pošty (split-inbox) umožňuje filtrovať e-maily do podsekcií. Vyhľadávanie OnMail sľubuje podporu prirodzenejšieho jazyka namiesto toho, aby sa vyžadovali konkrétne vyhľadávacie reťazce.

Okrem toho je v predvolenom nastavení zapnuté automatické blokovanie potvrdení o prečítaní, aby sa ľuďom zabránilo sledovať, či ste si prečítali ich e-maily. Navyše sú do služby OnMail integrované aj funkcie z existujúcej e-mailovej aplikácie spoločnosti Edison, ako napríklad sledovanie balíkov a letov, filtrovanie účtov a príjmových dokladov a cenové upozornenia na základe nedávnych nákupov.

OnMail podporuje zdieľanie oveľa väčších súborov priamo cez e-mail, ako je limit 25 MB stanovený službou Gmail. Môžete posielať prílohy až do veľkosti 100 MB v bezplatnom programe Personal, v prípade najvyššieho predplateného programu je to až 5 GB. Základný bezplatný balík ponúka aj 10 GB úložisko, najvyšší program Business má až 1 TB úložisko. Programy s predplatným stoja 4,99 USD (Freelance), 9,99 USD (Professional) a 19,99 USD (Business) mesačne na používateľa.

Sú určené pre väčšie tímy, ktoré majú vyššie požiadavky (väčšie úložisko, väčšie prílohy, súbory chránené heslom a pod.). Všetky tri platené programy majú v cene zahrnutú aj možnosť vlastnej domény pre e-mailové adresy. Služba OnMail bude zatiaľ primárne dostupná prostredníctvom webovej aplikácie založenej na prehliadači, hoci k účtom budú mať prístup aj aplikácie Edison Mail pre iOS, Android a Mac. Budúci rok by mala prísť osobitná aplikácia OnMail pre Mac, iOS a Android.

Zdroj: theverge.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
mail web online internet

3 komentáre

fgfjhkhlkllopp https://google.com dgdgdl reakcia na: Edison Mail: e-mail bez spamu, špehovania a s prílohami hoci aj 100 MB

10.5.2021 16:05
fgfjhkhlkllopp https://google.com dgdgdl
Reagovať

je to FAKE reakcia na: Edison Mail: e-mail bez spamu, špehovania a s prílohami hoci aj 100 MB

3.9.2020 08:09
Nedá sa tam zadarmo registrovať . Len za prachy. Skuste si to
Reagovať

RE: je to FAKE reakcia na: je to FAKE

4.9.2020 12:09
mozem potvrdit,nulovy ucet zatial 'not avaiable' :) mozno neskor... :/
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať