SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement

Funkcie aplikácie Viber, ktoré určite stojí za to vyskúšať

Tlačové správy
0

Rakuten Viber je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Napriek tomu ale mnohí používatelia nepoznajú všetky zaujímavé funkcie, ktoré táto aplikácia ponúka. Vybrali sme preto pre vás tie najzaujímavejšie.

Skupinové hlasové hovory a videohovory

Pandémia COVID-19 nám všetkým ukázala, že potrebujeme mať k dispozícii funkčné možnosti, ako zostať v spojení aj v čase, keď sa nemôžeme stretávať osobne. Viber preto navýšil počet používateľov hlasových skupinových hovorov až na 20 osôb a nedávno predstavil videohovory rovnako pre 20 osôb. Táto funkcia je dostupná už aj na Slovensku a počet možných účastníkov videohovoru sa bude postupne navyšovať.

Na počítači je skvelý Viber for Desktop

Okrem verzie pre mobilné telefóny je Viber k dispozícii aj pre váš počítač. Môžete tak písať správy priamo z počítača alebo z neho môžete volať s pomocou hlasových hovorov alebo videohovorov. Ak chcete, môžete si všetky aktivity vo Viberi na všetkých vašich zariadeniach synchronizovať. Viber for desktop je k dispozícii pre Windows a Mac a je zadarmo. Viber na vašom počítači vám umožní byť ľahko v spojení s kolegami, zúčastniť sa online kurzu alebo online vyučovania.

Vytvorte si vlastné samolepky     

Niekedy je ťažké vyjadriť emócie slovami a tak môžete siahnuť napríklad po samolepkách. Viber vám dokonca umožňuje vytvoriť si úplne vlastné samolepky. Váš vlastný balíček samolepiek môže mať až 24 samolepiek. S využitím fotografií a s pomocou editora samolepiek môžete meniť tvar, pridávať nápisy, emoji a ďalšie samolepky. K dispozícii pre Android a čoskoro aj pre iOS.

Miznúce správy

Jednou z nových funkcií aplikácie sú miznúce správy. Môžete napísať správu a nastaviť si čas, po akom sama zmizne. Odpočet času začína v momente, kedy je správa prečítaná. Táto funkcia bola predtým k dispozícii len v tajným konverzáciách, teraz je ale dostupná aj v bežných chatoch.

Moje poznámky

Okrem online komunikácie ponúka Viber aj funkcie užitočné v každodennom živote. Na začiatku tohto roka Viber uviedol "Moje poznámky". Je to samostatné miesto v konverzáciách / chatoch, kde si môžete vytvárať zoznamy úloh, sledovať ich status, nahrávať si audio alebo videosprávy a ukladať užitočné linky. Funkcia je k dispozícii vo Vıber na mobilnom telefóne i počítači a plne sa medzi zariadeniami synchronizuje.

Zobrazit Galériu

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať