SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

Gartner: Konica Minolta patrí k svetovým lídrom

0
Konica Minolta Business Solutions Europe oznámila svoje zaradenie do kvadrantu lídrov v svetovej správe Magic Quadrant pre multifunkčné zariadenia a tlačiarneSprávu publikovala popredná výskumná spoločnosť informačných technológií Gartner, Inc.

„Pracovali sme na tom, aby sme boli uznaní za svetovú jednotku na vysoko konkurenčnom trhu multifunkcií a tlačiarní. To, že sme sa dostali do kvadrantu lídrov, je pre nás ohromnou správou, a plánujeme v ňom zostať," hovorí Ken Osuga, prezident Konica Minolta Business Solutions Europe. „Transformácia na poskytovateľa komplexných riešení v oblasti služieb B2B sektora so sebou priniesla aj ocenenia našich technológií, riešení a podpory. To všetko nám len potvrdzuje, že cesta, ktorou sme sa vybrali, je správna."

Magic Quadrant od spoločnosti Gartner slúži vo svete ako vodítko pre stredne veľké a veľké firmy pri identifikovaní a vyhodnocovaní poskytovateľov technológií, ktorí dodávajú multifunkčné a tlačové zariadenia alebo služby. Zákazníci spoločnosti Gartner stále vyhľadávajú poskytovateľov, ktorí sa dokážu popasovať s ich globálnym pôsobení a stať sa tak cennými partnermi pri manažovaní tlače. Spoločnosti Konica Minolta sa podarilo získať celosvetové postavenie poskytovateľa špičkového portfólia produktov tým, že maximálne rozmnožila predajné kanály ale aj svojou stratégiou doručovania hardvéru, softvéru a služieb zákazníkom, v čase a na mieste, kde je zákaznícky dopyt.

Začiatkom tohto roka vyhlásila spoločnosť Buyers Laboratory Inc. (BLI) za víťaza ceny Line of the Year 2011 spoločnosť Konica Minolta vďaka jej radu čiernobielych a farebných multifunkčných zariadení bizhub. V posledných rokoch vyhrala Konica Minolta viac BLI cien než ktorýkoľvek iný výrobca. Séria produktov sa osvedčila v pre zákazníka najdôležitejších oblastiach - spoľahlivosť, jednoduchosť použitia, produktivita a kvalita obrazu.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať