SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

ZlavaDna.sk zaznamenala v januári rekordný predaj

0

ZlavaDna.sk potvrdila svoju pozíciu leadra na trhu kolektívneho nakupovania. ZlavaDna.sk, jednotka na trhu kolektívneho nakupovania, dosiahla v januári rekordný výsledok predaja. Za prvý mesiac tohto roku sa jej podarilo dosiahnuť nárast predaja o 100% v porovnaní s priemernými mesačnými predajmi v roku 2011. Január sa tak stal vôbec najúspešnejším mesiacom v histórii ZlavaDna.sk.

Za zdvojnásobením obratu vidí Zdenko Hoschek, konateľ ZlavaDna.sk, zmenu v štruktúre nákupov zákazníkov. Tí začali uprednostňovať drahšie ponuky. „Pri približne rovnakom počte predaných kupónov sa nám v januári podarilo zdvojnásobiť predaj, čo hovorí o tom, že sme predávali viac kupónov s vyššou hodnotou ako po minulé mesiace." Medzi mimoriadne úspešné ponuky patrila napríklad laserová operácia očí, ktorá spolu s predajom exotických zájazdov z dovolenkovej sekcie prispela k úspešnému štartu roka 2012. „Výsledky za január sú nad naše očakávania. V roku 2012 očakávame pokračovanie nového trendu vývoja na trhu smerujúceho k drahším a exkluzívnejším ponukám spojený s ďalším rastom predaja," uzatvára Zdenko Hoschek.

Predpokladom ďalšieho rastu a celkovej udržateľnosti systému sú aj spokojní klienti, ktorí sa vracajú. ZlavaDna.sk, ktorá je tradične silná v gastronomickom segmente, priniesla v ostatných dňoch opätovne jednu z najúspešnejších akcií vôbec - ponuku na predaj grilovaných rebierok a pivo v petržalskej reštaurácií. Výsledkom je viac ako 10.000 predaných kupónov za necelé tri dni do tohto bratislavského podniku. Popri zvýšenom záujme o nové kategórie produktov a služieb na portály kolektívneho nakupovania tak aj tradičné kategórie ako gastronómia, zdravie, krása a relax zostávajú naďalej obľúbené.


Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať