SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

GoodRam IRDM RGB DDR4 16GB / Kvalitné RAM z Európy

1

Spoločnosť GoodRam je jeden z mála výrobcov pamätí, ktorí vyrábajú priamo v Európe, konkrétne v Poľsku. Vo výrobnom programe má okrem modulov RAM aj SSD, USB flash disky a pamäťové karty SD. Na test k nám dorazil pár pamätí RAM DDR4 s kapacitou 2 × 8 GB a podsvietením RGB, model IRDM RGB DDR4 2 × 8 GB, 3600 MHz v bielej farbe. Pamäte sa dodávajú v pekne potlačenej kartónovej krabici, na ktorej nechýbajú parametre modulov ani logá výrobcov, s ktorými je kompatibilné RGB podsvietenie pamätí.  Pamäte majú štandardný dizajn s kovovými plechmi po stranách a mliečnym polykarbonátom navrchu, pod ktorým je podsvietenie RGB. Ten robí moduly vyššími, ako sú štandardné modely, takže s tým treba počítať. Bočné plechy aj plošný spoj sú v našom prípade biele a vyzerá to veľmi dobre. K dispozícii je aj čierna verzia. Polykarbonát navrchu sa po zapnutí krásne rozsvieti rozptýlenými farebnými vzormi. Farby a efekty si môžete, samozrejme, nastavovať. V základom nastavení je náhodné prelínanie rôznych farieb. Podsvietenie je dostatočne silné a má výrazné farby, takže milovníkov osvetlenia určite poteší.

Pri testovaní pamäte vykazovali vysokú rýchlosť, spoľahlivosť a nízku latenciu. Nejde síce o špičkové výkony, ale pamäte rozhodne patria k veľmi dobrému priemeru s kvalitným spracovaním a prijateľnou cenou. Pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé pamäte s pridaným bonusom podsvietenia RGB, budú výbornou voľbou. GoodRam navyše zdôrazňuje svoju doživotnú záruku, ktorá je silným znakom dôvery v ich produkt. To, že GoodRam je jeden z mála výrobcov pamätí, ktorý vyrába svoje produkty priamo v Európe, môže vysvetľovať, prečo je značka taká konkurencieschopná na európskom trhu. Zároveň ide o produkty vysokej kvality.

PARAMETRE:

Typ pamätí UDIMM DDR4, kapacita 2× 8 GB, latencia CL18, frekvencia: 3600 MHz, napájanie 1,35 V

Cena: 58 EUR

HODNOTENIE: 9/10

Zobrazit Galériu

René Hubinský

Všetky autorove články

1 komentár

cialis rash treatment reakcia na: GoodRam IRDM RGB DDR4 16GB / Kvalitné RAM z Európy

20.2.2024 13:02
Many antibiotics the breast feeding mother is taking can cause the breastfeeding baby diarrhea, tummy ache or colic <a href="http://acialis.one">buy cheap cialis discount online</a>
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať