SAMSUNG_082022 Advertisement SAMSUNG_082022 Advertisement SAMSUNG_082022 Advertisement

HP predstavuje najbezpečnejšie mobilné pracovné stanice pre digitálnych tvorcov

Tlačové správy
0

Nový rad mobilných pracovných staníc ZBook ponúkne inovátorom vynikajúce VR schopnosti a ďalšie novinky

Spoločnosť HP Inc. predstavila mobilnú pracovnú stanicu HP ZBook, ktorej výkon je porovnateľný s výkonom stolných počítačov. Novému radu nechýbajú oceneniami ovenčené displeje, 3D grafika a výpočtový výkon na úrovni serverov. HP tak pokračuje v ponuke provotriednych inovácií pre filmových tvorcov, dizajnérov, umelcov, výskumníkov a ďaších vizionárov.

Naše produkty Z Workstation sú hlavnou voľbou zákazníkov po celom svete vďaka ich prvotriednym inováciám, spoľahlivosti, výkonu a certifikácii aplikácií,” povedala Gwen Coble, riaditeľka oddelenia Workstations, Thin Clients, Retail Solutions and Immersive Computing pre oblasť EMEA z HP Inc. Pretože neustále rastie dôležitosť zabezpečenia, vytvorili sme zo štvrtej generácie pracovných staníc HP ZBook najbezpečnejšie a najlepšie spravovateľné mobilné pracovné stanice, ktoré boli doteraz na trhu1. Vďaka tomu dokážeme ochrániť intelektuálne vlastníctvo digitálnych tvorcov po celom svete. Tí sa tak môžu plne sústrediť na prácu bez obavy z napadnutia IP adresy alebo prelomenia siete.”

HP mení zabezpečenie svojich pracovných staníc HP ZBook štvrtej generácie pomocou niekoľkých jedinečných bezpečnostných prvkov vrátane: HP Sure Start Gen32, prvého PC BIOSu s automatickou samoopravou a komplexným šifrovaním, silnou autentizáciou, ochranou proti malwaru, ochranou dát, overovaním identity, detekciou hrozieb a ich riešením.

HP tiež vytvára dynamické, výkonné zariadenia, ktoré zákazníkom umožňujú dosahovať svoje ciele bez toho, aby museli robiť kompromisy v štýle alebo flexibilite. V reakcii na presun k virtuálnej realite môže byť jedna z nových pracovných staníc nakonfigurovaná pre vizualizáciu práce vo veľmi plynulom VR prostredí. VR sa rýchlo stáva strategickým smerom, ktorým sa vydáva veľa spoločností od zábavných parkov po automobilový priemysel. HP začalo predávať výkonné stolné pracovné stanice pre VR už v roku 2016.

Štyri nové modely: tvorte kedykoľvek, kdekoľvek a bez obmedzenia
HP ZBook Studio
, prémiová mobilná pracovná stanica od HP navrhnutá pre kreatívnych vizionárov, ako sú filmári, architekti a inžinieri, teraz dostala až 16,5 hodín životnosti na batérii3. HP ZBook Studio poskytuje výkon, ktorý bol považovaný za možný len pri stolných pracovných staniciach, v elegantnom a modernom dizajne. Pri výrobe sa používa strojovo spracovaný hliník a okraje sú vyrezávané diamantom. Nechýba ani úžasný displej HP DreamColor 4K UHD4, ktorý podporuje 100 percent farebného priestoru Adobe® RGB. Vyskúšajte výkon prvého štvorjadrového Ultrabooku™ na svete s hrúbkou len 18 mm a hmotnosťou začínajúcou na 2,08 kg5,6. Predáva sa s procesormi Intel® Xeon® alebo siedmou generáciou CoreTM7, profesionálnou grafickou kartou NVIDIA® Quadro® a až s 2TB8 úložiskom, duálnymi úložiskami HP Z Turbo Drive4 a dvojicou portov Thunderbolt ™ 3 s plnou podporou pásma 40 Gb/s.

HP ZBook 17 prináša ten najvyšší výkon. HP ZBook 17 je vybavený najnovšími procesormi Intel® Xeon® alebo procesorom siedmej generácie CoreTM 7, grafickými kartami NVIDIA ® Quadro® alebo AMD RadeonPro™, s 4TB úložiskom8, dvoma portami Thunderbolt™ 3 a ďalšími prvkami. HP ZBook 17 možno tiež nakonfigurovať s optimálnym výkonom dvoch voliteľných grafických kariet pre použitie VR obsahu pri frekvencii 90 FPS.

HP ZBook 15 používa NASA, aby mohla posúvať hranice vedy a objavov na Medzinárodnej vesmírnej stanici. Mobilné pracovné stanice HP ZBook prechádzajú 120 000 hodinami testovania a pre náročnú prácu sú vybavené procesormi Intel® Xeon® alebo siedmou generáciou procesorov CoreTM 7, disponujú kapacitou úložiska o veľkosti až 3TB8 a grafickými kartami NVIDIA ® Quadro® alebo AMD RadeonPro™. HP vykonáva pokročilé testy a výkonnostné merania, aby mohlo poskytovať optimálny zážitok z práce s najdôležitejšími aplikáciami od popredných softvérových partnerov ako Adobe® a Autodesk.

HP ZBook 14u je najmenšou a najľahšou pracovnou stanicou od HP. Tento Ultrabook™ poskytuje výnimočnú úroveň výkonu a grafických schopností v iba 22mm tenkom tele, vážiacom len 1,6kg5. Disponuje pôsobivou výbavou v podobe 14" displeja s FHD rozlíšením s voliteľným dotykovým ovládaním, grafikou AMD FirePro™ 3D, s 2GB pamäťou, procesormi siedmej generácie Intel® Core™ 7, až 32 GB pamäte a až 2TB úložiskom8. Okrem toho je certifikovaný pre najpoužívanejšie softvérové aplikácie, takže môže pracovať rýchlejšie a s väčším množstvom aplikácií.

Mobilná pracovná stanica HP ZBook tiež prichádza s predinštalovaným softvérom HP Remote Graphics pre vzdialenú spoluprácu, HP Performance Advisor pre optimalizáciu výkonu a HP Velocity pre spoľahlivú a rýchlu prácu na sieti. Pracovné stanice ZBook majú tiež certifikát ISV a sú testované podľa vojenských štandardov (MIL_STD_810G)9.

Cena a dostupnosť

  • HP ZBook Studio je na Slovensku dostupný od 1,450 €.
  • HP ZBook 17 je na Slovensku dostupný od 1,500 €.
  • HP ZBook 15 je na Slovensku dostupný od 1,350 €.
  • Ceny a dostupnosť HP ZBook 14u budú oznámené v letných mesiacoch.
  • HP ZBook 15u je dostupný za cenu od 1,050 € a predává sa už od januára.

HP

Všetky autorove články
HP ZBook

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať