SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement

Hokejové talenty nastrieľali za víkend 875 gólov. Orange Minihokej Tour predstavil budúce hokejové hviezdy

Tlačové správy
0

Takmer 720 hokejových talentov zoskupených do 34 tímov sa minulý víkend rozkorčuľovalo do šiestich slovenských miest, v ktorých sa odohrali regionálne kolá najväčšieho národného turnaja žiakov prípraviek 4. ročníkov základných škôl. Ôsmy ročník projektu Orange Minihokej Tour tak spoznal svojich finalistov. Postupujúce tímy budú bojovať o stupienok víťazov vo finálových zápasoch v apríli. Orange v úlohe generálneho partnera patrí k najskalnejším fanúšikom mladých hokejistov a víťazovi prisľúbil opäť atraktívnu výhru.

Obľúbený projekt Orange Minihokej Tour 2016 zažil napínavý športový víkend. V šiestich slovenských hokejových halách, v Topoľčanoch, Partizánskom, Prievidzi, Liptovskom Mikuláši, Michalovciach a Bardejove to totiž poriadne vrelo. Na ľade sa už po ôsmykrát stretli žiaci z hokejových prípraviek 4. ročníkov základných škôl, aby ukázali svoje hokejové zručnosti. Z 34 tímov sa do finálových zápasov prebojovalo len šesť mladých mužstiev - MMHK Nitra, HC Slovan Bratislava, HK Dukla Trenčín, MHA Martin, HC Košice a HK ŠKP Poprad.

Orange ako generálny partner podujatia mal z priebehu regionálnych kôl veľkú radosť. „Tento víkend bol prehliadkou najväčších hokejových talentov, ktoré na Slovensku v tejto kategórii máme. Atmosféra v hokejových halách bola tiež dôkazom toho, že aj malí hokejisti vedia v divákoch svojimi výkonmi vzbudiť silné pozitívne emócie. Aj preto sa usilujeme, aby ich úžasné odhodlanie a talent neostali len za mantinelmi hokejovej plochy, ale aby sa o našich budúcich hokejových hviezdach dozvedela aj široká verejnosť,“ priblížil Marián Vavrovič, Sponsorship and Events Coordinator spoločnosti Orange.

Takmer 720 detí vykorčuľovalo cez víkend na ľad, aby si mohli splniť ďalší hokejový sen a postúpiť do finále Orange Minihokej Tour, ktorý vyvrcholí v apríli. Okrem cennej trofeje čaká na víťazov aj letný pobyt v Hokejovej škole Mariána Gáboríka. „Naša podpora má byť cielená a zmysluplná. „Nie sme len značka na drese“, snažíme sa hľadať motivátory a skutočne prospešné výhry, prepojené na hokej a ďalšie hokejové skúsenosti. Pobyt v Hokejovej škole Mariána Gáboríka sa nám už v minulých ročníkoch osvedčil a pre decká je to veľký zážitok,“ dodal Marián Vavrovič.

Zaujímavosti z regionálnych kôl

  • Na ľade sa stretlo dokopy 719 detí
  • Z toho 28 bolo dievčat
  • Dokopy všetky kluby nastrieľali 875 gólov
  • Najproduktívnejší klub bol HC Košice so 76 gólmi
Zobrazit Galériu

TS Orange

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať