SAMSUNG_062022 Advertisement SAMSUNG_062022 Advertisement SAMSUNG_062022 Advertisement

IKEA v spolupráci s hernou značkou ROG predstavila nábytok a doplnky pre hráčov

0

Počítačové hry sa tešia čoraz väčšej obľube, k čomu určite prispeli aj opatrenia v rámci pandémie, keď veľa ľudí muselo zostať doma a nahradiť kolektívne spôsoby zábavy individuálnymi. Počet hráčov sa v súčasnosti celosvetovo odhaduje až na 2,5 miliardy, čo je obrovský trh, na ktorí vstupujú mnohé firmy, ktoré sa v tejto oblasti dosiaľ intenzívne nevenovali. Známy predajca nábytku IKEA v spolupráci s hernou značkou Republic of Gamers (ROG) predstavila nový herný sortiment, ktorý zahŕňa vyše 30 výrobkov - od nábytku po rôzne doplnky. Na slovenskom trhu budú k dispozícii v októbri. 

Je to v súlade s filozofiou značky, vytvárať lepší každodenný život pre čo najviac ľudí, medzi ktorých patria aj mnohí hráči, a preto bolo zavedenie herného sortimentu prirodzeným krokom. S vývojom nábytku má IKEA dlhoročné skúsenosti a značka ROG, ktorá patrí ASUSu má zasa zmapované potreby a požiadavky hráčov, takže toto spojenie je logické a synergické.   

Nový herný sortiment určený pre hráčov počítačových hier obsahuje šesť sérií výrobkov: UPPSPEL, LÅNESPELARE, MATCHSPEL, GRUPPSPEL, UTESPELARE a HUVUDSPELARE. Výrobky z kolekcie UPPSPEL sú výsledkom spolupráce spoločnosti IKEA a ROG. Ostatné série vznikli v IKEA na základe poznatkov nadobudnutých počas tejto spolupráce a zabezpečia potrebnú šírku sortimentu, aby vyhovoval rôznym potrebám hráčov vzhľadom na funkciu, dizajn i cenu.

Nový sortiment pozostáva celkovo z 30 výrobkov – z nábytku, ako sú herné stoly, stoličky či zásuvkový diel, a tiež z doplnkov, ako je držiak na hrnček, držiak na kábel myši, vankúš na krk či kruhové svetlo.

Účel tohoto doplnku prezradí obrázok vpravo

Hráči si môžu zladiť nábytok doplnky aj so svojou obľúbenou hernou konzolou

Nové herné stoly a stoličky v rôznych cenových úrovniach uspokoja potreby rôznych cieľových skupín

Imidž "pracoviska" hráča dotvárajú aj tetaily

.

Zobrazit Galériu

Luboslav Lacko

Všetky autorove články
herný nabytok IKEA ROG Republic of Gamers Asus

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať