Inteligentné puzdro pre iPhone 11 predĺži výdrž batéri o 50%. A nielen to

3

Apple uviedol na trh tretiu generáciu inteligentných krytov s batériou pre telefóny iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max. Všetky verzie stoja 129 USD a sú k dispozícii v bielej, čiernej a ružovej farbe. Inteligentné puzdro s batériou vám poskytne dlhšiu výdrž prevádzky (podľa vyjadrenia spoločnosti „až o 50 percent“) a mäkká výstelka z mikrovlákna vnútri chrániť váš iPhone. Mäkký elastomérový dizajn so závesom uľahčuje nasadenie a zloženie puzdra.

Novinkou je fyzické tlačidlo na puzdre, ktoré po stlačení automaticky otvorí aplikáciu fotoaparátu, či už je iPhone uzamknutý, alebo odomknutý. Ak otočíte telefón vodorovne na zhotovenie fotografie, váš pravý ukazovák by mal prirodzene spočinúť priamo na tomto tlačidle. Jeho rýchlym stlačením urobíte fotografiu a dlhšie stlačenie zachytí video QuickTake. Funguje to aj pre selfies.

Puzdro sa dá rýchlejšie nabiť nabíjačkou kompatibilnou s USB-PD a podporuje aj príslušenstvo s konektorom Lightning, napríklad EarPods. Puzdro s batériou sa môže zísť pri dlhších cestách alebo v situáciách, keď viete, že nebudete môcť deň či dva telefón pripojiť na nabíjačku.

Zdroj: livemint.com.

 

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
iPhone smart telefon bateria nabijanie energia inovácie Apple

3 komentáre

Co tak? reakcia na: Inteligentné puzdro pre iPhone 11 predĺži výdrž batéri o 50%. A nielen to

27.11.2019 09:11
Co tak k clankom hadzat label ako PR? Akoze platena reklama..taketo casy tu uz su pekne dlho a za pekne prachy. Ale ak su ludia taky...:)
Reagovať

neinteligentna redakcia, uz aj baterka je od vas inteligentnejsia reakcia na: Inteligentné puzdro pre iPhone 11 predĺži výdrž batéri o 50%. A nielen to

25.11.2019 12:11
neinteligentna redakcia, uz aj baterka je od vas inteligentnejsia
Reagovať

zamyslenie reakcia na: Inteligentné puzdro pre iPhone 11 predĺži výdrž batéri o 50%. A nielen to

25.11.2019 09:11
Nebolo by inteligentnejsie urobit telefon o milimeter hrubsi a bez ohavneho batohu? Vydrz by sa zvacsila, asi aj mechanicka odolnost a navyse by bol bez ohavneho batohu...
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať