ANTIK_2024 ANTIK_2024 ANTIK_2024

Internetové bankovníctvo mBank upravuje dizajn

Tlačové správy
0

Najväčšia internetová banka na Slovenku mBank odštartovala modernizáciu svojho internetového bankovníctva, ktoré zodpovedá súčasným trendom užívateľských skúseností. Vylepšený dizajn a funkcie bude zavádzať postupne v priebehu roku 2019.

Prvý dojem tvorí polovicu úspechu. Týmto heslom sa riadili aj experti na digitálne služby  v mBank. „Zmeny v internet bankingu sú začiatkom evolúcie, nie revolúciou. Od konca mája postupne predstavíme sériu vylepšení, ktoré sme na základe spätnej väzby od klientov vyhodnotili ako najviac žiadané. Naďalej aktívne počúvame klientov a snažíme sa prispôsobovať naše produkty ich potrebám,” vysvetlil Lukáš Kiac, produktový manažér pre internet banking a mobilné aplikácie. Čo sa dizajnu týka, banka stavila na jednoduchosť a čistý minimalizmus. Po novom budú stránky vynikať bielym pozadím s odtieňom sivej. 

Banka si takisto dáva záležať na tom, aby služba bola jednoduchá, ľahko ovládateľná a zároveň flexibilná. Medzi novinkami bude tiež nový vzhľad funkcie Supermarket, ktorý bude korešpondovať  so zvyškom vylepšeného a moderného internet bankingu. Okrem toho sa mení aj font písma, tlačidlá či hlavná strana, ktorá bude oveľa prehľadnejšia.

Prečo meníme službu, ktorá je považovaná za jednu z najmodernejších nielen v Európe, ale aj vo svete? Odpoveď je jednoduchá. „Pred štyrmi rokmi sme spustili vtedajšiu verziu, čo je vo svete technológii naozaj dlhá doba. Prišiel čas pre inovácie, ktoré naše služby ešte viac zlepšujú v súlade so zmenami bankovníctva v digitálnej ére,“ doplnil Lukáš Kiac, produktový manažér pre internet banking a mobilné aplikácie.

Zobrazit Galériu

PR Clinic s.r.o.

Všetky autorove články
internet banking web aplikácia Digital

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať