Lenovo™ sa spája s Amazon® v integrovaní Alexa® a inovovaní vašich tabletov a inteligentných domácností

Tlačové správy
0

Lenovo Smart Tab, úplne nové riešenie inteligentnej domácnosti, ktoré bude predstavené neskôr v tomto roku

Spoločnosť Lenovo a Amazon sa spoločne stretávajú s výzvou zmeny status quo v kategórii tabletov s novinkou Lenovo Smart Tab, úplne novou líniou hlasovo aktivovaných tabletových riešení pre domácnosť. Tieto nové zariadenia budú kombinovať to najlepšie z oboch svetov – všestrannú a krásne navrhnutú technológiu tabletov so systémom Android od spoločnosti Lenovo s hlbokou integráciou Amazon Alexa, vďaka čomu sa Lenovo Smart Tab stane jedným z prvých tabletov, ktoré budú obsahovať pohlcujúce zážitky Show Mode. Show Mode vám prinesie viac vizuálnych skúseností s Alexa, ktoré zlepšia interakciu používateľov so svojou hudbou, ovládaním inteligentných domácich zariadení a ďalšími.

Rozsiahle spotrebiteľské výskumy ukazujú, že v domácnosti používajú tablety často viacerí rodinní príslušníci, zvyčajne jeden až dve hodiny denne. Okrem prehliadania webu, prehrávania videí alebo pripojenia na sociálnych sieťach, rozširuje produkt Lenovo Smart Tab rodinné možnosti tak, že dramaticky zdvojnásobí funkcionalitu tabletov s hlasovými reproduktormi a krištáľovo čistými obrazovkami s vysokým rozlíšením. Nová spolupráca spoločnosti Lenovo a Amazon prinesie domácnostiam väčšiu hodnotu a funkčnosť pri ich ďalšom vybranom tablete.

Ďalšie informácie o Lenovo Smart Tab budeme zdieľať neskôr v tomto roku. Ostaňte naladení pre novinky cez Lenovo StoryHub a priamo získajte upozornenia na aktualizácie cez Lenovo online. Lenovo zatiaľ plánuje spustiť tieto produkty na západných trhoch. Ďalšie krajiny pribudnú v budúcnosti.

SKPR STRATEGIES, s.r.o.

Všetky autorove články
Lenovo Amazon Alexa tablet domacnost

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať