SAMSUNG_092021 Advertisement SAMSUNG_092021 Advertisement SAMSUNG_092021 Advertisement

Lepšia.TV s novými programami v ponuke

1

Špeciálny projekt

Poskytovateľ televízie cez internet Lepšia.TV rozšírila svoju ponuku o nové programy. Aktuálne má operátor 114 televíznych staníc. Spolu s archívom služba ponúka 1 427 filmov bez príplatkov priamo do vášho počítača, mobilu, alebo televízora.  

Dobrá skladba programov je základom úspechu každého poskytovateľa televízie. Lepšia.TV to veľmi dobre vie a preto aktuálne zaradila do ponuky novú filmovú stanicu Filmbox Extra. Tá je určená pre všetkých náročných filmových divákov. Verte, že nech sa kedykoľvek posadíte pred obrazovku a spustíte Filmbox Extra, budete sa cítiť ako v kinosále. Užijete si exkluzívne TV premiéry filmov slávnych hollywoodskych štúdií v HD rozlíšení. Tešiť sa môžete na filmy ako je napríklad Ktorý je ten pravý?, Piesočný muž, alebo Súmrak templárov. Filmovou lahôdkou je Revenant – zmrtvychstanie, Posledná légia či Posledný závod. „Chceli sme priniesť do ponuky filmový kanál, ktorý každý deň ponúkne hit, ktorý vás priková ku sedačke. Filmbox Extra všetky tieto kritéria spĺňa. Aj podľa prvých ohlasov od našich zákazníkov môžeme povedať, že im tento kanál páči,“ konštatuje Pavel Górecki za Lepšia.TV.

LALA TV

Detských programov nie je nikdy dosť. Preto Lepšia.TV ich má aktuálne v ponuke už trinásť. K programom ako Jojko, Nickelodeon či Cartoon Network najnovšie pribudla aj LALA TV. Ide o nekonečný prúd zábavy a vzdelávania nevšednou formou. A to 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Obsahom vysielania sú samé pesničky, ktoré vytvoria úžasnú pozitívnu energiu našich smejúcich sa detí. Nemusíte sa viac báť nebezpečného obsahu na internete. Môžete sa spoľahnúť, že vaše deti sa budú naplno rozvíjať aj zjavným "nič nerobením" pred televíznou obrazovkou.

Automatické prehrávanie dielov

Lepšia.TV vynovila svoje prostredie a v posledných týždňoch predstavila novinku v podobe automatického prehrávania nasledujúcich dielov seriálov alebo televízneho obsahu v karte "Televízia", respektíve EPG (televíznom sprievodcovi). Táto nová možnosť funguje dvojakým spôsobom. Pokiaľ si v archíve Lepšia.TV u nejakého viacdielneho seriálu či relácii v nastavení zaškrtnete možnosť "Automatické prehrávanie dielov", ďalšie diely sa vám spustia automaticky a nemusíte každý ručne spúšťať.

Pokiaľ si v EPG (televíznom sprievodcovi) s názvom Televízia v nastavení zapnete možnosť "Automatické prehrávanie obsahu", tak po skončení relácie sa vám bude prehrávať nasledujúca relácia, ktorá je na stanici vysielaná. Túto novú funkciu zapnete v nastavení pri prehrávaní televízneho obsahu. Na Smart TV či Boxu sa do nastavenia dostanete stlačením 0 na diaľkovom ovládači. V ostatných prípadoch kliknite na ozubené koliesko.

www.lepsia.TV

Zobrazit Galériu

1 komentár

bulvar reakcia na: Lepšia.TV s novými programami v ponuke

1.6.2021 00:06
Take primitivne privlastky v nazve znaciek by mali byt zakazane. Ci je lepsia, horsia tam nema co robit. Namiesto kvalitou sa prezentuju primitivnym nazvom.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať