SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Malinký Intel Curie s novými ambíciami počas Red Bull X-Fighters

Tlačové správy
0

Intel prináša dátovú analytiku v reálnom čase do sveta letných akčných športov. Na podujatí X-Fighters 2016 v Madride, spoločne s Red Bull Media House, sa Intel podujme ponúknuť súťažiacim a fanúšikom nebývalé pohľady na jedinečné športové kúsky jazdcov počas motokrosovej súťaže.

Vďaka miniatúrnemu, nízko energetickému zariadeniu vybavenému procesorom Intel Curie sa bude okamžite vedieť do akej výšky športovci vyskočili, akou rýchlosťou sa odpútali od rampy, ako dlho trávili čas odpútaní od zeme a vo vzduchu mimo svojich motoriek. Dáta zozbierané v reálnom čase na mieste (pomocou Intel Edison) sa zašlú na spracovanie v reálnom čase do jednotky NUC takisto vybavenej procesormi Intel, ktorá bude slúžiť ako server meniaci dáta do relevantných štatistík a zrozumiteľných meraní.

Pomocou zariadenia vybaveným modulom Intel Curie, budú môcť športovci a tréneri dostávať spätnú väzbu v reálnom čase a budú tak schopní rýchlo reagovať s cieľom zlepšiť svoj výkon. Kombinácia týchto dát a opakovaných záberov spolu s nutričnými, spánkovými a inými dostupnými dátami, umožní športovcom vytvoriť si komplexnejší obraz o svojom výkone a jeho možnom zlepšení.

Pre fanúšikov to bude znamenať nové pohľady na obľúbené športy a športovcov, čím sa môže ešte viac umocniť ich uznanenie k výkonom, ktoré títo športovci dosahujú. Vysielacie stanice môžu takisto oživiť tieto dáta tak, že ich zasadia vo svojich analýzach do kontextu športových výkonov a pomôžu fanúšikom ešte viac sa priblížiť športu.

Tieto jedinečné merania budú zachytávané počas akcie Red Bull X-Fighters v Madride 24. júna v živom vysielaní o 22:00 stredoeurópskeho času na Red Bull TV. Red Bull TV je dostupná na televízoroch s možnosťou pripojenia na internet, hracích konzolách, mobilných zariadeniach a iných.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
Intel

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať