Microsoft zastavil digitálne sťahovanie Windowsu 10. Získajte originálny Windows 10 už za 6,12 € - exkluzívne na Godeal24!

4

Microsoft teraz aktívne propaguje Windows 11 a od 31. januára 2023 zastavil digitálne sťahovanie operačného systému Windows 10. Windows 11 bol oficiálne spustený v Microsoft Store za oficiálnu cenu 199,99 $. Počas špeciálneho výpredaja softvéru Godeal24 môžete získať originálny Windows 11 Pro len za 10,25 €. Ak si kúpite viac ako jeden, môžete využiť výhodný balík Windows 11 Pro 5PC, kde Windows 11 Pro stojí už od 9,79 € za PC! Microsoft nielenže výrazne propaguje Windows 11, ale vytvára aj operačný systém, ktorý stiera hranice medzi cloudom a edge a zahŕňa veľké množstvo technológie AI. Vonkajší svet špekuluje, že ide o náznak Windows 12. S popularitou ChatGPT je možné, že technológia OpenAI bude podporovať systémové aplikácie, ako sú hodiny, fotografie, e-maily, kalendáre, fotoaparáty a mikrofóny vo Windowse 12.
 
Originálny Windows 11 Pro už od 9,79 €!

Napriek tomu, že Microsoft už nepredáva Windows 10, Windows 10 bude až do 14. októbra 2025 naďalej dostávať bezpečnostné aktualizácie na ochranu počítača používateľa pred vírusmi, spywarom a iným škodlivým softvérom. A Windows 10 podporuje aj bezplatnú inováciu na Windows 11! Počas špeciálneho výpredaja softvéru Godeal24 stojí Windows 10 Professional už od 6,12 €/PC!

Originálny Windows 10 je len 6,12 €/PC!

Chcete zvýšiť svoju produktivitu pomocou Wordu, PowerPointu alebo Excelu, ale nechcete platiť viac peňazí? Valentínsky výpredaj Godeal24 vás pokryje! Získajte najnovší a plne licencovaný Office 2021 len za 24,25 €! Godeal24 je vaše jednotné kontaktné miesto pre všetky vaše softvérové potreby. Od kancelárskych nástrojov na zvýšenie efektívnosti až po softvér na úpravu fotografií, správu systému a ochranu zabezpečenia – to všetko nájdete za bezkonkurenčné ceny! Nepremeškajte túto neuveriteľnú ponuku, kúpte si ju hneď teraz!

Veľký výpredaj! Microsoft Office za najlepšiu cenu!

62 % zľava na balíky a ďalšie balíky MS Office (kód kupónu "GG62")

Až 50 % zľava na viac Windows! (Kód kupónu "GG50")

Obchodný veľkoobchod: OS Windows a Microsoft Office

Viac PC nástrojov za najlepšiu cenu!

Získajte ďalšie nástroje >>>

V Godeal24 môžete ušetriť veľa času a peňazí so zľavnenými licenciami spoločnosti Microsoft, významným softvérom na zabezpečenie IT a ďalšími počítačovými nástrojmi, ako sú IOBIT, Ashampoo, Disk Drill a mnoho ďalších. Získajte OS Windows a MS Office za bezkonkurenčnú cenu. S Godeal24 môžete byť pokojní s vedomím, že váš softvér je 100% bezpečný a originálny, podporovaný doživotnou podporou a zárukou aktualizácií od spoločnosti Microsoft.

Zažite bezproblémové nakupovanie s digitálnym doručením Godeal24, ktoré vám softvér pošle priamo na váš e-mail v priebehu niekoľkých sekúnd od nákupu. Navyše s hodnotením TrustPilot 98 % Excellent a 24/7 odbornou technickou podporou si môžete byť istí kvalitou produktu, ktorý kupujete. Nepremeškajte túto šancu ušetriť až 90 % na softvéri, ktorý potrebujete na prácu alebo zábavu.

Godeal24 sľubuje, že ponúka 24/7 profesionálnu technickú podporu a doživotný popredajný servis a že produkt môžete bez problémov používať!

Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com

4 komentáre

Ale veď ty ozaj, že dnes nemusíš za windows a ofis platiť. Ty máš user friendly linuxy, odnož arch zvaná manjaro je super ľahká. reakcia na: Microsoft zastavil digitálne sťahovanie Windowsu 10. Získajte originálny Windows 10 už za 6,12 € - exkluzívne na Godeal24!

18.2.2023 19:02
Ty dnes, keď chceš najmodernejšie balíčky, tak sa ani nemusíš učiť arch wiki, chaloši to spravili všetko za teba, stiahneš manjaro linux, spustíš rufus, pichneš usb kľúčik a zvolíš vytvoriť spustiteľné iso na ten kľúčik cez rufus. A ešte ľahšie je nechať viaceré iso na usbčku cez ventoy. Ty máš v odnoži arch najmodernejšie softy aj s menežérom jadier. Dnes bežný používateľ fakt za toto nemusí platiť, veď čo tak asi robí na pc? Fotky: Gimp, Inkscape, Krita, Dark table. Video: Kdenlive, Natron, Vlc, Amarok. Prehliadače: Chromium, Chrome, Firefox, Opera, Vivaldi. Nejaké kódenie: Geany, VS Code. Hry: Assault cube, či webové classicreloads.com Všetko zdarma.
Reagovať

Ľudia to obišli, nepotrebujú ofis: reakcia na: Microsoft zastavil digitálne sťahovanie Windowsu 10. Získajte originálny Windows 10 už za 6,12 € - exkluzívne na Godeal24!

18.2.2023 14:02
Veď to spustíš v CK Editor v portable Firefox a ten dokument z editoru uložíš ako *.html a potom to celé portneš: wkhtml2pdf.exe tvoje.html tvoje.pdf Načo Ashampoo? 20 evri vo vrecku. Všetko zdarma na webe.
Reagovať

RE: Héj, veď toto bolo na uloz_to, týpek to tam zautomatizoval do dot net programu: reakcia na: Ľudia to obišli, nepotrebujú ofis:

18.2.2023 17:02
Hej, toto bolo na ulož to ako oknoidná aplikácia v dot net pre windowsy. Nikto to nechcel. 0 stiahnutí, už to tuším vymazali. A pri tom si mohli pekne konvertovať html do pdf cez wk. Ták dobre, že ich nechali zaplatiť 20€ za Ashampoo. Ešte tam v komentároch bolo napísané, že keďže je to zdarma, že to je nekvalitné. Podľa mňa to super fičalo. Už to neexistuje :D Plaťte...
Reagovať

RE: RE: . reakcia na: RE: Héj, veď toto bolo na uloz_to, týpek to tam zautomatizoval do dot net programu:

18.2.2023 17:02
Ták to vieš: Východniari sú takí hlúpi, že sa chvália ešci aj keľo za pokutu dali. Kto dal viac je väčší čáwo. ;-D
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať