CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Televízory Samsung od prvého dňa podporujú globálnu streamovaciu službu SkyShowtime

Tlačové správy
1

Používatelia si môžu od dnes stiahnuť aplikáciu SkyShowtime určenú pre operačný systém Tizen 3.0 a novší.

Počnúc dnešným dňom môžu všetci používatelia smart televízorov Samsung modelových radov 2017 a novších s operačným systémom Tizen verzie 3.0 a vyššej využívať aplikáciu globálnej streamovacej služby SkyShowtime v slovenčine. Tá oficiálne dnešným dňom vstupuje na slovenský trh a ponúka produkciu amerických štúdií a služieb Universal, NBC, DreamWorks, Peacock, Nickelodeon, Sky, Showtime, Paramount+ a Paramount Pictures.

„SkyShowtime je ďalšia z populárnych streamovacích služieb, ktorú podporujú smart televízory Samsung. Záujemcovia si ju môžu zadarmo stiahnuť zo Samsung Store a následne si ju umiestniť na lištu s preferovanými aplikáciami,“ hovorí Michal Forejt , riaditeľ divízie spotrebnej elektroniky v spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak. Aplikácia SkyShowtime sa do ponuky smart televízorov Samsung dostáva necelý týždeň po tom, čo ju rozšírila domáca streamovacia služba Prima+ od televíznej skupiny Prima.

Smart televízory Samsung podporujú všetky známe globálne aj lokálne streamovacie služby. Zo svetových videoték majú vlastnú aplikáciu pre operačný systém Tizen napríklad služby Netflix, HBO Max, Disney+, Amazon Prime Video, Apple TV, Rakuten TV a ďalšie. Z lokálnych je možné využívať napríklad Voyo od televízie Nova, iVysílání od Českej televízie a najnovšie aj spomínanú aplikáciu Prima+ od televízie Prima.

O spoločnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inšpiruje svet a tvorí budúcnosť svojimi prevratnými myšlienkami a technológiami. Spoločnosť novo definuje svet televízorov, smartfónov, tabletov, nositeľných chytrých zariadení, digitálnych spotrebičov, sieťových a pamäťových prvkov, LSI systémov, polovodičov a LED displejov. Najnovšie informácie nájdete v Samsung Newsroom na adrese www.samsungnews.cz.

Zobrazit Galériu

Samsung Electronics Co., Ltd.

Všetky autorove články

1 komentár

cialis for peyronies reakcia na: Televízory Samsung od prvého dňa podporujú globálnu streamovaciu službu SkyShowtime

2.3.2024 11:03
Systemic Sclerosis Scleroderma <a href="http://tadalafi.sbs">tadalafil cialis from india</a>
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať