SAMSUNG_092021 Advertisement SAMSUNG_092021 Advertisement SAMSUNG_092021 Advertisement

Minimalistický inovatívny dizajn, vysoký svetelný efekt a aj nabíjačka mobilných telefónov

Tlačové správy
0

Nízka spotreba energie, optimálny svetelný tok s príjemnou teplotou farby svetla a atraktívny dizajn sú základné požiadavky na stolové lampy. Nová produktová rada Evolveo Lumos tieto nároky spĺňa a pridáva aj niečo navyše.

Všetky štyri modely z tejto produktovej rady sa vyznačujú atraktívnym minimalistickým dizajnom, dotykovým ovládaním a reguláciou intenzity svetla s možnosťou nastavenia vhodnej polohy ramena, alebo hlavy lampy.

Jednotlivé modely riešia aj ochranu očí rovnomerným a mäkkým svetelným efektom, dizajnové riešenie lampy potom zabraňuje oslneniu a zmierňuje zrakovú únavu. Teplota farby svetla sa pohybuje v rozmedzí 5 000 - 5 500 K. LED lampy Lumos sa dodávajú v decentnej  bielej, alebo atraktívnej čiernej variante.

Evolveo Lumos LX10 a LX11
Pridanou hodnotou tejto LED lampy je integrované USB rozhranie pre nabíjanie mobilných zariadení, ako sú napríklad mobilné telefóny, alebo tablety. Dotykové ovládanie lampy umožňuje regulovať intenzitu svetla v šyroch úrovniach s možnosťou zvolené režimy uložit do pamäti. Lampa ponúka taktiež tri predprogramované režimy pre štúdijné, alebo pracovné aktivity: studená biela, teplá biela, alebo mix studená biela + teplá biela. Výkon lampy je 10 W a svetelný tok má hodnotu 350 lm. Rozmery sú 190 × 445 mm.

Evolveo Lumos NG5
Táto stolová LED lampa má dotykové ovládanie a základňu s atraktívnym podsvietením s premenlivou farebnou škálou až 256 farieb. Intezitu svetla je možné regulovať v troch úrovniach.  Lampa má výkon 5 W a svetelný tok 200 lm. Rozmery tohto modelu sú 530 × 160 mm. Tento model je dostupný len v bielom prevedení.   

Evolveo Lumos IQ7 a IQ8
Vedľa základnej funkcie - dodávať svetlo - je táto lampa vybavená LCD displejom s budíkom, kalendárom a ukazovateľom teploty a času. Ovládanie lampy umožňuje reguláciu svetla v štyroch úrovniach a prednastavenie troch svetelných režimov do pamäti. Svetelný tok pri 10W výkone je 350 lm a rozmery lampy sú 195 × 480 mm.

Evolveo Lumos GA3 a GA4
Najmenšia LED lampa (61 × 13 mm ) v produktovej rade Lumos má plne flexibilné rameno, ktoré  umožňuje individuálne nastavenie sklonu a polohy lampy, samozrejmosťou je nízka spotreba a regulácia intezity svetla v troch úrovniach. Výkon 5 W zabezpečuje svetelný tok o intenzite 200 lm.

Dostupnosť a cena
LED lampy Evolveo Lumos sú dostupné prostredníctvom siete internetových obchodov a vybraných predajcov. Doporučená koncová cena je pri jednotlivých modeloch následujúca:

Evolveo Lumos LX10 (biela) a LX11 (čierna) 35 EUR vrátane DPH
Evolveo Lumos NG5 (len biela) 33 EUR vrátane DPH
Evolveo Lumos IQ7 (biela) a IQ8 (čierna) 46 EUR vrátane DPH
Evolveo Lumos GA3 (biela) a GA4 (čierna) 23 EUR vrátane DPH

Web: http://www.evolveo.com/cz/led-stolni-lampy
Facebook: https://www.facebook.com/evolveoeu

Zobrazit Galériu

The Press Release&Magazine Factory

Všetky autorove články
EVOLVEO Lumos LED

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať