SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

Nakupovanie cez internet ešte nikdy nebolo priateľskejšie k prírode

Tlačové správy
0

Od dnes majú už aj ekologicky uvedomelý zákazníci možnosť nakupovať z pohodlia svojho domova chrániac pritom životné prostredie. Zwoice.com uvádza na trh prvé internetové trhovisko bezodpadového životného štýlu zero waste, a na európsky trh tak prináša ojedinelú skúsenosť online nákupu, ktorý neznečisťuje prírodu.

Založený mladou francúzsko slovenskou rodinou žijúcou v Luxemburgu, Zwoice, anglická skratka pre zero waste choice, v preklade bezodpadová voľba, je prvou udržateľnou alternatívou k tradičným internetovým trhoviskám.

Žiadne znečisťovanie, pesticídy, neľudské pracovné podmienky či nerecyklovateľné obaly a v konečnom dôsledku ani ujma ľuďom a prírode. Zoskupujúc všetko v jednom, portál sa hrdí tým, že je poháňaný energiou pochádzajúcou výhradne z obnoviteľných zdrojov, ponúka výlučne prírodné, organické a trváce eticky vyrobené výrobky a používa minimalistické a biologicky rozložiteľné obalové materiály.

“Elektronický obchod je v posledných rokoch svedkom nevídaného rastu, nič však nenasvedčuje tomu, že by sa rozvíjal udržateľným spôsobom. Ako nadšení ekológovia, horliví zástancovia bezodpadovej domácnosti a predovšetkým hrdí a milujúci rodičia to chceme zmeniť, a to prostredníctvom online ekosystému, ktorý nielen rešpektuje životné prostredie, ale prispieva tiež k jeho rozkvetu.”

Ktokoľvek, nech ide o nezávislého predajcu či ekologickú firmu, je vítaný si založiť svoj vlastný bezodpadový internetový obchod na Zwoice. Jeho otvorenie je zdarma a trvá len niekoľko minút. Predajcovia majú možnosť si ho prispôsobiť vlastným potrebám, určiť si svoje obchodné podmienky, uviesť výrobky a zároveň sa zaväzujú používať výlučne bezplastové baliace materiály a tovar zasielať priamo zákazníkom. Len v prípade, že sa ich tovar predá, podlieha ich konečný zisk konvenčnému honoráru, ktorý umožňuje ekologické prevádzkovanie firmy a tiež zabezpečenie technických, marketingových a komunikačných aspektov trhoviska.

Tento doplňujúci sa ekosystém umožňuje aj tým najnáročnejším ekologicky orientovaným zákazníkom si vybrať zo širokej škály vskutku bezodpadových hračiek, oblečenia, kozmetiky  a výrobkov pre domácnosť, a to 24 hodín denne. Ako v bežnom e-shope, majú možnosť pridať svoje obľúbené kúsky do zoznamu prianí alebo priamo do nákupného košíka, zbierať vernostné body a počkať na doručenie balíka s vedomím, že s každým nákupom na Zwoice prispievajú k pozitívnemu vplyvu na životné prostredie.

Veríme, že ako spotrebitelia dokážeme ovplyvniť budúcnosť a ak budeme brať ohľad na to čo kupujeme, dokážeme inšpirovať a poviesť priemysel k pozitívnej zmene.

Zobrazit Galériu

Zwoice

Všetky autorove články
nakupovanie internet obchod zakaznik zivotne prostredie

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať