Niceboy Hive Pods 3 Pro / Skúste to bez drôtov a lacno!

1

Úplne bezdrôtové slúchadlá sa u používateľov tešia veľkej obľube hlavne pre ich ľahkú prenášateľnosť a malé rozmery. Ešte donedávna však šlo väčšinou o modely, ktoré cenovo zväčša prekonávali magickú hranicu 100 eur. Predsa len ide o náročnú technológiu a výrobca musí do každého slúchadla vložiť kompletnú elektroniku aj s batériou.  Niceboy teraz prichádza s modelom, ktorý sľubuje kvalitný zvuk, dostatočnú výdrž, a to za cenu necelých 65 eur. Otázkou je, či nový Hive Pods 3 Pro dokáže obstáť v náročnej konkurencii.

Dizajnom slúchadlá ani nabíjací box neprekvapia. Slúchadlá sú klasické štuple s dotykovou plochou, ktorá slúži na bežné ovládanie, napr. spustenie a preskakovanie skladieb, prijímanie/odmietnutie hovorov, privolanie hlasového asistenta, zníženie/zvýšenie hlasitosti alebo spustenie herného režimu. Na slúchadlách je aj LED dióda, ktorá indikuje, či sa v boxe nabíjajú alebo nie. Vďaka krytiu IP55 sú vhodné aj na používanie pri športoch, preto je dôležité, že veľmi dobre držia v ušiach. Treba však, samozrejme, zvoliť vhodnú veľkosť z trojice dodávaných štupľov. Nabíjací box v matnej čiernej farbe je plastový a je trocha chúlostivý na odtlačky prstov. Spredu je trojica LED diód indikujúcich stav batérie a nabíjanie. Na hornom viečku sa nachádza biele logo Niceboy a na zadnej strane nabíjací port USB-C. Nabíjací box však možno nabíjať aj bezdrôtovo pomocou štandardu Qi, takže ak máte niektorý z mobilov so zdieľaním nabíjania, je to užitočná funkcia, ktorú môžu závidieť aj niektoré oveľa drahšie modely. V balení okrem boxu a slúchadiel nájdete ešte trojicu výmenných nadstavcov rôznej veľkosti a nabíjací kábel USB-C.

Pri slúchadlách vás však asi najviac za­ujíma zvuk. Ten nás vzhľadom na cenu veľmi milo prekvapil. Hlasitosť je dostatočná a slúchadlá si veľmi dobre poradia s dunivými basmi aj krištáľovými výškami. Pravda, pri priamom porovnaní s prémiovými modelmi budú ťahať za kratší koniec, ale tam si aj priplatíte často jednu aj dve stovky navyše. Veľmi dobre je riešené aj odrušenie odchádzajúceho hovoru, pri ktorom protistrana dostáva kvalitný a dobre zrozumiteľný zvuk, aj keď ste v hlučnejšom prostredí. Pri športovaní poteší certifikácia IP55, ktorá zabezpečuje, že slúchadlám neublíži ani pot. Nabíjací box by mohol byť trochu menší, ale vďaka dobrému tvaru výborne sadne do ruky. Spomínaný herný režim významne znižuje latenciu zvuku, takže pri hrách ho určite oceníte. Slúchadlá hrajú na jedno nabitie až 9 hodín a spolu s boxom si užijete až 33 hodín.

PLUSY, MÍNUSY:

+ Zvuk, výdrž, herný režim, bezdrôtové nabíjanie, IP55, potlačenie šumu pri hovore
- Nič podstatné

PARAMETRE:

• 6 mm dynamický menič, výdrž: až 9 hodín (33 hodín spolu), frekvenčný rozsah: 20 Hz – 20 kHz, impedancia: 16 ohmov, citlivosť: 94 dB ±3 dB, bluetooth verzie 5.0, podporované profily BT HFP, HSP, A2DP, AVRCP, stupeň krytia IP55

HODNOTENIE: 8/10


                                         

Zobrazit Galériu

René Hubinský

Všetky autorove články

1 komentár

Naco investovat do tohoto, ked v Pepco mam sluchatka na jack 3.5 za 2.50€. Postacuju tie. reakcia na: Niceboy Hive Pods 3 Pro / Skúste to bez drôtov a lacno!

1.11.2021 12:11
Naco investovat do tohoto 65€, ked v Pepco mam sluchatka na jack 3.5 za 2.50€ hned pri pokladni. Postacuju tie. Nemusim rozmaznavat detiska. Nech setria.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať