SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Nová Xperia™ L4 od spoločnosti Sony rozširuje svoj dostupnejší rad telefónov „L“

Tlačové správy
0

Spoločnosť Sony dnes predstavuje Xperiu L4 – model, ktorý dopĺňa dostupnejší rad telefónov a rozširuje portfólio smartfónov zameraných na počúvanie hudby, sledovanie videí a ďalšej zábavy.

Širokouhlý displej s pomerom strán 21:9 prináša elegantný dizajn a zvyšuje produktivitu

Nová Xperia L4 prináša zásadnú novinku pre vstupný rad série L, ktorá ťaží z elegantného 6,2” širokouhlého displeja s pomerom strán 21:9, prináša štíhly dizajn dokonale sediaci do každej ruky. Pomer strán 21:9 vám umožňuje naraz vidieť väčšiu plochu, takže nemusíte obraz toľko posúvať. Výborne ho dopĺňa režim užívateľského rozhrania multi-window, vďaka ktorému môžete spustiť a používať dve aplikácie súčasne, kde obe aplikácie pobežia v oknách vo veľkosti, ktorá je pohodlná pre používanie. Ďalšia z funkcií, ktorá vyzdvihuje jednoduchosť používania je Side Sense, umožňujúca jednoduchý prístup ku všetkým vašim obľúbeným funkciám jednoduchým gestom vášho palca.

Rozšírte svoje fotografické zručnosti

Xperia L4 je prvým modelom série L od spoločnosti Sony, ktorý je vybavený trojitým fotoaparátom a disponuje 13MPx hlavným fotoaparátom, 5MPx ultra širokouhlým objektívom a 2MPx objektívom s malou hĺbkou ostrosti, ideálnou pre portréty a bokeh fotografie, takže môžete naplno otvoriť svoju vnútornú kreativitu a zachytiť tak vysoko kvalitné, umelecké fotografie a ťažiť z nádherného bokeh efektu.

Vďaka možnosti prepínania medzi dvoma uhlami záberu, medzi širokouhlým a extrémne širokouhlým, sa vám na fotografiu vždy všetko pohodlne zmestí. Môžete tak bez námahy zachytiť nádherné krajiny, rovnako ako portréty či čokoľvek medzi tým.

Kreativitu fotoaparátu ešte viac vyzdvihuje displej s pomerom strán 21:9, ktorý vám umožní nahrávať videá alebo zachytiť snímky v dramatickom pomere strán 21:9.

Batéria stvorená pre život

Batéria s veľkosťou kapacity 3 580 mAh a rýchlym nabíjaním vám pomôže jednoducho zvládnuť aj ten najnáročnejší deň, a to skutočne celý, takže zvládnete ešte viac toho, čo máte radi.

Funkcia adaptívneho nabíjania telefónov Xperia od Sony sleduje, ako sa telefón nabíja, a zabezpečí, aby sa batéria nepreťažovala a zotrvala v dobrom stave čo najdlhšie.

Dostupnosť

Xperia L4 bude na vybraných trhoch od jari 2020 v ponuke v dvoch farebných variantoch a to v čiernom a modrom prevedení.

Sony

Všetky autorove články
sony Xperia l4 smartfon mobil telefon model

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať